Satiksme, ceļi Ziņas, jaunumi
Ogrē notiks ielu atputekļošana

Ogres novada teritorijā maijā tiek veikti ielu un ceļu ar grants segumu atputekļošanas darbi.

Ogres pilsētā atputekļošanas darbus plānots uzsākt maija beigās. Šogad tiks atputekļotas šādas Ogres pilsētas ielas: Viļa Jaunuma iela, Aizkraukles iela, Andreja iela, Andreja Pumpura iela, Aleksandra Druviņa iela, Anemoņu iela, Apiņu iela, Ausekļa prospekts, Bezdelīgu iela, Biškrēsliņu iela, Caunes iela, Celtnieku iela, Daugavas iela, Daugavpils ielas paralēles, Doles iela, Draudzības iela, Jaunā gatve, Kārļa Kvanta iela, Kadiķu iela, Kallu iela, Kalna aleja, Kalna prospekts, Kamēliju iela, Kaudzīšu iela, Klusā iela, Krešu iela, Ķeguma iela, Lakstīgalu iela, Lāčplēša iela, Lēdmanes iela, Lībieškalna iela, Līču iela, Lupīnu iela, Mazā Ķentes iela, Mežmalas iela, Pētera Aulmaņa iela, Miķelīšu iela, Ogres iela, Pagasta iela, Pamatu iela, Pavasara gatve, Pārogres gatves savienojums A3 ar Jauno gatvi, Peldu iela, Pieneņu ceļš, Pīlādžu iela, Pļaviņu iela, Plūsmas iela, Prīmulu iela, Pureņu iela,  Rietumu iela, Skautu iela, Strautu iela, Stūrīšu gatve, Suntažu iela, Taurupes iela, Uzvaras iela un Vēju iela.

Ielu atputekļošana uzsākta Ogresgalā un Ciemupē, darbi tiek veikti šādās ielās:

• Ogresgals: Gravas iela, Plūmju iela.
  • Ciemupe: Jaunrobežnieku iela, Priežu iela, Zvejnieku iela (Atzars 2 uz "Augšjaunzemjiem", Atzars 3 uz "Mazputniņiem", Atzars 4 uz Vērdiņu ielu, Atzars 5 uz Nr.53).
  • Dārziņi: Dārziņu 1.līnija, Dārziņu 6.līnija, Dārziņu 7.līnija, Dārziņu 8.līnija, Dārziņu 9.līnija, Dārziņu 11.līnija, Dārziņu 12.līnija, Dārziņu 13.līnija, Dārziņu 1.šķērslīnija, Dārziņu  2.šķērslīnija, Dārziņu 3.šķērslīnija.

Tiks veikta arī šādu Ogresgala pagasta ceļu atputekļošana:

• Ogresgals – Ranka – Krūmiņi;
  • Plūmju iela – attīrīšanas ietaises – skola;
  • Ranka – Dzirkaļi 2;
  • Ozolu gatve;
  • Austrumu iela – Ozolu gatve;
  • V967 – Rābanti – Dūjas – Urdziņa;
  • Fabrikas iela – Dārziņi;
  • V967 – Kauliņi – V982;
  • Kauliņi – Pīlādži;
  • d/s "Urdziņa", Urdziņu 1.līnija, Urdziņu 2.līnija, Urdziņu 3.līnija, Urdziņu 4.līnija.

Ikšķiles pilsētā pašvaldības ielām ar nesaistītu segumu atputekļošanas darbi ir pabeigti. Ielu atputekļošana turpinās Tīnūžu pagastā. Tāpat kā iepriekšējos gados, darbi tiks veikti tikai gar nekustamajiem īpašumiem, kuri atrodas tuvu ceļu posmiem ar grants segumu.

Ielu un ceļu atputekļošanas darbi notiek Ķegumā. Tos paredzēts veikt visām grantētām ielām pilsētā un pabeigt līdz pilsētas svētkiem, kas notiks 25. maijā.

Šonedēļ ielu atputekļošanas darbi uzsākti arī Lielvārdē, tos paredzēts pabeigt līdz nākamās nedēļas beigām. Lielvārdē šogad ielu atputekļošanu paredzēts veikt šādās ielās: Andreja Pumpura iela, Zaļā iela, Ozolu iela, Zvaigžņu iela, Kastaņu iela, Liepu iela, Ķiršu iela, R.Rubeņa iela, Miera iela, Mednieku iela, Meža iela, Pļavu iela, Priežu iela, Avotu iela, Atpūtu iela, Kalna iela, Druvas iela, Baņutas iela, Saules iela, Ošu iela, Čiekuru iela, Burtnieku iela un Cīruļu iela.

Ogres novada pašvaldības Ielu un ceļu uzturēšanas nodaļas vadītājs Pēteris Bužers norāda, ka novada teritorijā ielas ar nesaistītu segumu ir vairāk kā 70 km garumā. Ņemot vērā pieejamos finanšu līdzekļus, visās ielās nav iespējams veikt atputekļošanas darbus. Darbi tiek veikti atbilstoši ielu seguma uzturēšanas klasēm (A, A1, B, C un D), kā arī vietās, kur šī problēma ir visaktuālākā, tas ir, ņemot vērā satiksmes intensitāti un vietas apdzīvotības blīvumu.

Ogres novada pašvaldība aicina iedzīvotājus nenovietot transportlīdzekļus ilgstošai stāvēšanai šajās ielās, jo tas apgrūtina ceļu uzturēšanas darbu veikšanu.

Ar ielu uzturēšanas klasēm Ogres novadā var iepazīties Ogres novada pašvaldības mājas lapā ŠEIT.