Ogres novads Izglītība
bērni_izglītība

Pašvaldības atbalstam var pieteikties fiziskas un juridiskas personas, kuras īsteno licencētas interešu izglītības

programmas Ogres novada administratīvajā teritorijā Ogres novadā deklarētiem izglītojamiem no piecu līdz

divdesmit viena gada vecumam.

Pieejamie atbalsta veidi:

• līdzfinansējums organizācijas darbības nodrošināšanai un attīstībai;
  • līdzfinansējums organizācijai izglītojamo mācību maksas samazināšanai;
  • pašvaldībai piederošo nekustamo īpašumu telpu un ārtelpu infrastruktūras objektu nomas maksas atlaides interešu izglītības programmu īstenošanai.

Vairāk informācijas par nosacījumiem pašvaldības atbalsta saņemšanai šeit: Pašvaldības atbalsts interešu izglītības īstenošanai | Ogres novada pašvaldība (ogresnovads.lv)

Jautājumu un neskaidrību gadījumā sazināties ar Izglītības pārvaldes speciālistiem:

• Anita Sārna, Galvenā speciāliste profesionālās ievirzes un interešu izglītības jautājumos, tālr. 65068788,
  • Ieva Švēde, Profesionālās ievirzes un interešu izglītības nodaļas vadītāja, tālr. 65068764.