Izglītība Ziņas, jaunumi
Ogres novada izglītības iestāžu vadītāji mācībās gūst zināšanas par mērķu sasniegšanu

14. jūnijā vairāk nekā 40 Ogres novada izglītības iestāžu vadītāji piedalījās Ogres novada Izglītības pārvaldes organizētajās pieredzes apmācībās “Kā uzstādīt, plānot un veiksmīgi sasniegt organizācijas mērķus?”. Apmācībās piedalījās vadītāji ne tikai no Ogres novada pašvaldības izglītības iestādēm, bet arī no privātajām izglītības iestādēm un Ogres tehnikuma.

Ogres novada Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece Sandra Grunte, atklājot mācību semināru, vēlēja radošu un zināšanām bagātu mācību dienu, kā arī aicināja izmantot iegūtās zināšanas praksē, pilnveidojot savu iestāžu mērķus.

Apmācības norisinājās Ogres Centrālajā bibliotēkā, un tās vadīja Inga Šadurska - attīstības programmu vadītāja un personāla vadītāja starptautiskos uzņēmumos ar 20 gadu pieredzi.

Apmācību laikā novada iestāžu vadītāji meklēja atbildes uz dažādiem jautājumiem: kā uzstādīt mērķus un plānus, kā iesaistīt darbiniekus organizācijas mērķu sasniegšanā, kā prasmīgi veidot sarunu ar darbinieku, kāds ir mūsdienīgs pārrunu process un dažādiem citiem vadītāja darbā būtiskiem jautājumiem. Apmācību dalībnieki veica dažādus praktiskus darbus grupās un noslēgumā dalījās ar gūtajiem iespaidiem, zināšanām un atziņām.