Sports Ogres novads Pašvaldība
Komanda "Ogres milži" saņem bronzas medaļas

Noslēdzoties sezonai, Latvijas Maksibasketbola veterānu čempionātā Ogres komanda “Ogres Milži” K40+ ieguvusi 3. vietu. 4. jūlijā jaunajā Ogres Sporta arēnā Gunāra Astras ielā 1 Ogres novada pašvaldības vadība pasniedza komandai izcīnītās bronzas medaļas.

Pasniedzot medaļas, Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis pateicās komandai par veikumu un par to, ka ar savu sportisko dzīvesveidu viņi popularizē un rāda labu piemēru jaunajai paaudzei – azartiskas, emocijām bagātas emocijas var gūt arī sporta laukumā. Priekšsēdētājs atzina, ka Ogres novadā viens no mērķiem ir veicināt sporta dzīvi un pašvaldības budžets sportam katru gadu tiek palielināts, lai sportā tiktu iesaistīti pēc iespējas vairāk bērnu.

“Ogres Milžiem” pateicās arī Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš, kurš atzina, ka komanda ir lielisks piemērs tam, ka jebkurā vecumā var nodarboties ar sportu un to var savienot ar darbu, rādot priekšzīmi saviem bērniem un jaunajai paaudzei kopumā. “Mūsu novadam, mūsu valstij ir vajadzīgi veseli, aktīvi un sportisti cilvēki, un mūsu bērniem ir paveicies ar tādiem vecākiem, kā jūs. Veselā miesā vesels gars! Tā turpināt!” atzina G.Sīviņš.

Komandas vadītājs Didzis Avišāns solīja arī turpmāk nest Ogres vārdu visaugstākajos republikas līmeņos un par sniegto atbalstu pateicās pašvaldībai, kas radot papildu motivāciju un azartu sasniegt pēc iespējas augstākus rezultātus.