Sports
Ogres Basketbola skola  aicina darbā lietvedi

Galvenie pienākumi:

  • Lietvedības un personāla lietvedības dokumentu sagatavošana un organizēšana atbilstoši LR normatīviem aktiem.
  • Arhīva uzturēšana atbilstoši LR normatīviem aktiem.
  • Darbs ar informācijas datubāzēm, datorprogrammām un biroja tehniku.

Prasības:

  • Vidējā vai profesionālā vidējā izglītība.
  • Atbildība, iniciatīva un prasme strādāt komandā.
  • Labas latviešu valodas zināšanas.
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta, spēja organizēt darbu patstāvīgi.
  • Iepriekšēja pieredze lietvedībā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Piedāvājam:

  • Labus darba apstākļus, aktīvu un dinamisku darbu, kā arī iespēju iegūt jaunu  pieredzi.
  • Atalgojums uz pārbaudes laiku EUR 600.00 (bruto), pēc pārbaudes laika EUR 700.00 (bruto).
  • Sociālās garantijas.
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).
  • Pozitīvu un draudzīgu darba kolektīvu.

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu ilga.neimane@ogresnovads.lv līdz 27.05.2019.

Jautājumu gadījumā tālr.29442142.