Atbalsts Ukrainai Ziņas, jaunumi
NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks Jānis Slaidiņš, NBS rezerves virsnieks Gunārs Rusiņš, Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis 17.05.2024.

Šodien, 17. maijā, Ogres novada pašvaldībā viesojās Latvijas Nacionālo bruņoto spēku (NBS) majors, Zemessardzes štāba virsnieks Jānis Slaidiņš un NBS rezerves virsnieks Gunārs Rusiņš, kuri apskatīja Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Egila Helmaņa no Ukrainas atvestās kara liecības, kā arī saņemtos pateicības rakstus un apbalvojumus.

J. Slaidiņš atzinīgi novērtēja redzētās “kara trofejas”, uzsverot, ka tās ir nozīmīgas liecības par to, kas šobrīd notiek Ukrainā. Tās ir svarīgi  saglabāt nākamajām paaudzēm, lai viņi redzētu, cik šis karš ir briesmīgs un ko ir nodarījis Ukrainas tautai: “Ukraina bija, ir un būs, bet jārēķinās, ka šis periods ir ļoti smags gan Ukrainas bruņotajiem spēkiem, gan visai tautai. Īsta cīņa tikai tagad sākusies, un tās intensitāte tikai pieaug. Jāatceras, ka tā nav cīņa tikai par Ukrainas brīvību, bet arī par visu mūsu brīvību. Mūsu uzdevums ir sniegt palīdzību Ukrainas bruņotajiem spēkiem cīņā pret okupantiem. Aicinu visus iespēju robežās sniegt atbalstu, lai mēs armijai varētu nogādāt dronus un citas nepieciešamās lietas. Kopā līdz uzvarai!”

Ikviens tiek aicināts atbalstīt Ukrainu, zvanot uz tālruņa numuru 90006482 (maksa par zvanu 1.42 eiro) vai pārskaitot ziedojumus biedrībai: “Atbalsta biedrība", Reģ. Nr: 40008321126, AS “SWEDBANK”, SWIFT: HABALV22, LV25HABA0551053979679, ar norādi Droni Ukrainai.

Sīkāka informācija pieejama arī biedrības mājas lapā https://atbalstabiedriba.lv/