Ogres novads Ziņas, jaunumi
Nevalstiskas organizacijas tiksanas 15092022

15. septembrī Ogres novada Sociālajā dienestā notika Ogres novada nevalstisko un sabiedrisko organizāciju pārstāvju tikšanās.

Tikšanās laikā Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis informēja par paveikto un iecerēm Ogres novadā saistībā ar infrastruktūras attīstību, kā arī sniedza atbildes uz jautājumiem. Klātesošie vaicāja par informatīvo materiālu izdošanu novada pagastos, par sabiedrisko transportu, elektroenerģijas taupības pasākumiem, atsevišķu ielu posmu sakārtošanu.

Ar sociālā dienesta daudzveidīgo darbu iepazīstināja Ogres novada Sociālā dienesta vadītājas vietniece Vita Kalniņa, savukārt par specializētajām darbnīcām pastāstīja sociālā darbiniece Zanda Vītola. Informāciju kolēģiem sniedza arī Sarkanā Krusta Ogres nodaļas vadītāja Ilze Ziemele un Neredzīgo biedrības vadītājs Dainis Lapsa, par pozitīvo darba pieredzi pastāstīja Lielvārdes pensionāru biedrības vadītāja Maija Jaudzema. Tikšanās noslēgumā sabiedrības pārvaldes speciāliste Anita Ausjuka informēja par lielākajiem kultūras pasākumiem novadā, kā arī sniedza informāciju par iespējām piesaistīt finansējumu projektu ietvaros un iedrošināja organizāciju pārstāvjus savstarpēji aktīvāk sadarboties.

Šādas Ogres novada nevalstisko un sabiedrisko organizāciju pārstāvju tikšanās plānots organizēt regulāri, vismaz reizi trijos mēnešos.