Izglītība
Ogrē plāno atvērt Valdorfpedagoģijas pirmsskolas izglītības iestādi

Ideja atvērt Valdorfpedagoģijas pirmsskolas izglītības iestādi attīstījusies no Ogres VPII "Dzīpariņš" Valdorfpedagoģijas grupas, kur šajā jomā gūta liela pieredze, jo grupa darbojas kopš 2000. gada. “Mūsu pašu bērni apmeklē vai agrāk apmeklēja šo grupiņu, mūsu komandā ir arī grupiņas pedagogi,” informē Ogres Valdorfskolas pārstāve Evija Rudzīte.

Pašlaik notiek aktīvs darbs, lai jau šī gada beigās Valdorfpedagoģijas pirmsskolas izglītības iestāde Ogrē vērtu durvis pirmajiem audzēkņiem. Tajā plānots uzņemt bērnus vecumā no 3 līdz 6 gadiem jaukta vecuma grupā.

Ikdienas darbs šajā iestādē noritēšot atbilstoši Valdorfpedagoģijā nostiprinātam ritmam, īpaša uzmanība tikšot pievērsta latviešu gadskārtu kalendāram, tautas tradīcijām.

Pirmā tikšanās ar interesentiem notiks 12. oktobrī no plkst.10.00 līdz 13.00 ievadseminārā, kuru vadīs ilggadēja Valdorfpedagoģijas eksperte Aija Rancāne. Dalība seminārā ir pret ziedojumiem. Pieteikšanās zvanot uz tālr. 26527399, rakstot OgresValdorfskola@gmail.com vai privātā ziņā sociālajā tīklā Facebook.

Seminārs notiks Ogres Valdorfskolas telpās Brīvības ielā 30, Ogrē.

Semināra ietvaros vecākiem būs iespēja pieteikt bērnus pirmsskolas izglītības grupā.

Pievienotie faili