Izglītība Ziņas, jaunumi
Igors Grigorjevs

Ogres novada pašvaldības domes sēdē 31. augustā deputāti nolēma Ogres novada Izglītības pārvaldes vadītājam Igoram Grigorjevam piešķirt Ogres novada pašvaldības Atzinības rakstu un izmaksāt naudas balvu 1000 eiro apmērā.

Apbalvojums I. Grigorjevam piešķirts par godprātīgu darbu un kvalitatīvas izglītības sistēmas veidošanu Ogres novadā, īpaši akcentēts viņa ieguldījums saistībā ar Ogres Valsts ģimnāzijas jaunās ēkas būvniecību.

Ogres novadā I. Grigorjevs strādā kopš 2016. gada jūlija – ar novada pašvaldības domes 21. jūlija lēmumu viņš tika iecelts Ogres 1. vidusskolas direktora amatā. Vadot lielāko vispārējās izglītības iestādi novadā, I. Grigorjevs apliecināja sevi kā enerģisku, radošu, mūsdienīgu izglītības iestādes vadītāju.

Īstenojot administratīvi teritoriālo reformu, 2021. gadā, apvienojoties Ikšķiles, Ķeguma, Lielvārdes un Ogres novadam, tika izveidota jauna pašvaldība – Ogres novads. Jaunās pašvaldības domes deputāti I. Grigorjevam uzticēja vadīt Ogres novada Izglītības pārvaldi – šo pienākumus viņš veic kopš 2021. gada 12. jūlija, aktīvi, radoši un mērķtiecīgi organizējot Izglītības pārvaldes darbu un veidojot  efektīvu izglītības sistēmu Ogres novadā.

Par nozīmīgu ieguldījumu izglītības sistēmas attīstībā 2023. gadā Igors Grigorjevs apbalvots ar Ministru kabineta Atzinības rakstu.