Izglītība
Novada ģimenes Lieldienās no dāvinātajām sagatavēm izgatavo putnu būrīšus
Saite uz fotogaleriju

Iepriekš informēts, ka Ogres novada pašvaldības priekšsēdētājs Egils Helmanis tikās ar SIA “Rīgas meži” valdes priekšsēdētāju Aivaru Tauriņu un vienojās ar SIA “Rīgas meži”  par 100 putnu būrīšu sagatavju dāvināšanu Ogres novada ģimenēm.

E.Helmanis pateicas A.Tauriņam un SIA “Rīgas meži” par doto iespēju Ogres novada ģimenēm un tēviem Lieldienās kopā ar saviem bērniem izgatavot un iekārt kokos putnu būrīšus, kā arī saka paldies ģimenēm par atsaucību: “Pavisam īsā laikā novada ģimenes pieteicās uz visām 100 dāvinātajām putnu būrīšu sagatavēm. Paldies par iesūtītajām fotogrāfijām, kurās atspoguļojāt būrīšu gatavošanas un izvietošanas procesu. Ceru, ka putnu būrīšu darināšana Lieldienu brīvdienās tiešām bija lielisks ģimeni vienojošs pasākums šajā trauksmainajā, neziņas pilnajā laikā, kad mums visiem jābūt vienotiem un jāpavada laiks mājās kopā ar savu ģimeni, distancējoties no apkārtējiem, lai ierobežotu slimības Covid-19 izplatību.”

Pašvaldībai savas fotogrāfijas ar putnu būrīšu darināšanas un izvietošanas procesu iesūtījušas un ar tām sociālajos tīklos dalījušās daudzas ģimenes. Iedzīvotāju iesūtītās fotogrāfijas ievietotas šīs ziņas fotogalerijā.

Ogres novada ģimenes, iesūtot pašvaldībai fotoattēlus, raksta, ka bērniem tiešām bija liels prieks pašiem gatavot putnu būrīšus. Sandra pašvaldībai raksta: “Paldies Ogres novada pašvaldībai un personīgi Egilam Helmanim par jauku pasākumu. Bērni bija sajūsmā. Izglītojoši un pamācoši!” Arī Baiba piekrīt, ka bērniem ļoti patika: “Puišiem kopā ar krusttēvu bija sava Lieldienu aktivitāte, kas bērniem ļoti patika un likās interesanta. Tika izmantotas zēnu mājturībā gūtās prasmes, kā arī dabaszinībās iegūtās zināšanas.”