Ogres novada pašvaldība kopš 2012. gada 26. jūnija īsteno Eiropas Reģionālās attīstības fonda 3.6.2.1. aktivitātes „Atbalsts novadu pašvaldību kompleksai attīstībai” projektu „Transporta infrastruktūras sakārtošana pilsētas centra un apkārtējo teritoriju sasniedzamības uzlabošanai Ogres novadā”.

Projekta „Transporta infrastruktūras sakārtošana pilsētas centra un apkārtējo teritoriju sasniedzamības uzlabošanai Ogres novadā” attiecināmās izmaksas sastāda 1 849 733,35 EUR no kuriem Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējums ir 41,76 %, valsts budžeta dotācija 2,25% un pašvaldības budžeta līdzfinansējums 55,99%.

Projekta attiecināmās izmaksas, galvenokārt, attiecas uz būvniecības darbiem jeb ielas rekonstrukciju, tai skaitā lietusūdens kanalizācijas un sabiedriskā transporta pieturvietu izbūvi, kā arī apakšzemes komunikāciju infrastruktūras rekonstrukciju.

Būvdarbi Brīvības ielas posmā tika sadalīti divās daļās (1) no Kranciema ielas krustojuma līdz Suntažu ielai, kur izbūvēta lietus ūdens kanalizācija, papildināta ielu apgaismojuma infrastruktūra un izbūvēta jauna brauktuve ar asfaltbetona segumu, un (2) no krustojuma ar Suntažu ielu līdz Rūpnieku ielai, kur izbūvēta lietus ūdens kanalizācija, ielu apgaismojuma infrastruktūra un jauna brauktuve ar asfaltbetona segumu, kā arī veloceliņš ar gājēju ietvi.

Pašlaik Brīvības ielas posmā projekta ietvaros ir pabeigti būvniecības darbi, bet paša projekta īstenošana tiek veikta līdz 2015. gada 30. janvārim.

Eiropas Reģionālās attīstības fonda un Eiropas Savienības logo