Sports
Noslēdzies projekts “Volejbols vieno”
Saite uz fotogaleriju

Trešajā posmā piedalījās 22 skolu jauniešu komandas, kas par uzvarām cīnījās trīs vecuma grupās.

7.-9.klašu grupā meitenēm 1.vieta Evelīnai Liepiņai un Justīnei Mūrniecei, 2.v. Gitai Vītolai un Elizabetei Ratkevičai, 3.v. Angelīnai Binderei un Jekaterinai Stepanovai.

7.-9.kl. zēniem 1.v. Ralfam Spārniņam un Renāram Hugo, 2.v. Raivo Zanderam un Artūram Rogam, 3.v. Eduardam Dūdenam un Kristiānam Vjateram.

Vidusskolas MIX grupā 1.v. Gitai Vītolai un Dāvim Eglītim, 2.v. Beātei Baumeisterei un Arnoldam Polim, 3.v. Montai Antonovičai un Kristeram Samam.

Kopvērtējumā tika ņemti vērā divu labāko posmu rezultāti. Pirms pēdējā posma titulu jau bija nodrošinajušas meteņu grupā Gita un Elizabete uzvarot pirmos divus posmus, pārejās vietas visās grupās izšķīrās pēdējā posmā un līdz pat pēdējām spēlēm saglabājās intriga par kopvērtējumu.

Uzvarētāju kausus un atbalstītāju balvas kopvērtējumā izcīnija:

7.-9.kl. grupā meitenēm 1.v. Gita Vītola un Elizabete Ratkeviča (Ķegums), 2.v. Evelīna Liepiņa un Justīne Mūrniece (Madliena), 3.v. Marta Ramona Graudiņa un Daniela Lamberte(Madliena)

7.-9.kl. zēniem 1.v. Ralfs Spārniņš ar Renārs Hugo (Lielvārde), 2.v. Raivo Zanders ar Artūrs Roga (Madliena), 3.v.Mikus Vabels un Aigars Rutks (Ogresgals).

Vidusskolas MIX grupā trīs komandām bija vienādi punkti un uzvarētāju noskaidroja, vērtējot augstākās vietas visos posmos. Rezultātā  1.v. Monta Antonoviča ar Kristers Sams, 2.v. Ērika Bogdanova un Emīls Smilškalns, 3.v. Beāte Baumeistereun Arnolds Polis.

1.-3.vietas ieguvēji saņēma uzvarētāju kausus, dāvanu kartes no Beach Arenas, Piebalgas kvasu ar glāzi kvasa darītavas logo, pirmajām vietām krekli ar Ogres logo. Visi dalībnieki, kas neieguva godalgotas vietas saņēma Piebalgas kvasu, saldās krelles no Manguļu ģimenes. Pasākuma noslēgumā Madlienas pagasta pārvalde visus dalībniekus un līdzjutējus cienāja ar kliņģeri.

Paldies :

• Ogres novada pašvaldībai par iespēju organizēt šādus pasākumus pašvaldības projektu konkursa “RADI- Ogres novadam” ietvaros.
  • Volejbola etuazistiem un treneriem – Miervaldim Līcītim, Artūram Mangulim, Rihardam Bondarenko, Uldim Vītolam.
  • Madlienas un Suntažu vidusskolai.
  • Madlienas, Suntažu un Ogresgala pagastu pārvaldēm.
  • Sanitai Rešinskai par skaistajām medaļām.
  • Gunai Brīvulei par pasākuma reklamēšanu, atspoguļošanu un neaizmirstamāko brīžu iemūžināšanu fotogrāfijās.
  • Edgaram Mežajevam par pasākuma apskaņošanu.
  • Lielākais paldies dalībniekiem par aktivitāti un cīņas sparu (32 komandas).

Informāciju sagatavoja projekta autore un koordinatore Rita Pučekaite