Ogres novads Pašvaldība Ziņas, jaunumi
Ogres novada pašvaldība

Ogres novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē 30. decembrī dome pieņēma vairākus lēmumus par mēnešalgas apmēra noteikšanu vairākiem pašvaldības iestāžu vadītājiem un viņu vietniekiem.

Domes ārkārtas sēdē pašvaldības izpilddirektora vietniece Dana Bārbale informēja, ka lēmums saistīts ar izmaiņām Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumā, kurā noteikts mēnešalgas apmērs, kāds jāsasniedz līdz 2027. gadam. Ogres novada pašvaldība jau ir uzsākusi palielināt mēnešalgas apmēru amatpersonām un darbiniekiem, lai līdz noteiktajam termiņam sasniegtu vismaz minimālo noteikti mēnešalgas apmēru. Domes sēdē tika lemts par to iestāžu, kurās jau ir apstiprināts amatu klasificēšanas rezultātu apkopojums, vadītāju amatalgām. D.Bārbale skaidroja, ka iestāžu vadītājiem un vietniekiem, līdzīgi kā darbiniekiem, mēnešalga tiek palielināta līdz 20 % ar nākamā gada janvāri. Sociālā dienesta un Ogres novada Kultūras centra vadītājai mēnešalgas paaugstinājums ir lielāks, pielīdzinot līdzīgām pašvaldības iestādēm ar līdzīgu darbinieku skaitu, kā arī ņemot vērā profesionālo ieguldījumu un zināšanas.

Domes sēdē tika pieņemts lēmums ar nākamā gada 2. janvāri noteikt šādu mēnešalgu: Ogres novada Sociālā dienesta vadītājai Sarmītei Ozoliņai, Ogres novada Kultūras centra vadītājai Elīnai Aupei, Ogres novada Izglītības pārvaldes vadītājam Igoram Grigorjevam, Ogres novada pašvaldības policijas priekšniekam Reinim Ikauniekam  2280 eiro, pašvaldības policijas priekšnieka vietniekam Artim Munduram 1680 eiro, Ogres Vēstures un mākslas muzeja vadītājai Evijai Smiltniecei un Ogres Centrālā bibliotēkas vadītājai Jautrītei Mežjānei 1560 eiro, Ogres novada bāriņtiesas priekšsēdētājai Dace Zariņai 1658 eiro, vietniecēm Lailai Robežniecei un Natālijai Aprānei 1375 eiro.

Domes ārkārtas sēdē 30. decembrī tika veikti arī grozījumi 22. decembrī pieņemtajā lēmumā, precizējot Lēdmanes pagasta pārvaldes vadītāja Dzintara Laganovska mēnešalgas apmēru, nosakot 1620 eiro ar nākamā gada 2. janvāri.