Ziņas, jaunumi Sports Izglītība
Nometne "Basketbola prieks" - lekcija

No 2021. gada 26. līdz 31. jūlijam Ogres Basketbola skolā norisinājās nometne “Basketbola prieks”, kas  tika realizēta Valsts programmas “Atbalsts bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai” ietvaros.

Nometnē piedalījās 18 Ogres Basketbola skolas audzēknes vecumā no 10 līdz 12 gadiem.

Katrā no nometnes dienām bija aktivitātes ar basketbola tehnikas un taktikas elementiem, kā arī vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības. Pieaicinātie speciālisti iepazīstināja jaunās sportistes ar veselīgu uzturu un traumatismu sportā, to profilaksi,  kā arī nometnes dalībniecēm tika noorganizēts aktivitāšu pasākums Ogres Zilajos kalnos, kurā tika attīstītas komandas saliedēšanās un sadarbošanās prasmes.

Nometnes laikā tika pārbaudītas meiteņu zināšanas par  basketbolu, kā arī tika pārbaudīta basketbola tehnikas meistarība. Atpūtas brīžos aktīvi tika līdzi justs Tokijas Olimpisko spēļu notikumiem.

Pateicamies Ogres novada Izglītības pārvaldei un Ogres novada pašvaldībai, par doto iespēju šajā sarežģītajā periodā noorganizēt aktivitāšu nometni bērniem.

Informāciju sagatavoja Ogres Basketbola skolas treneris E. Lapiņš.