Ogre Satiksme, ceļi Ziņas, jaunumi
Strēlnieku prospekts

Ogres novada pašvaldība informē, ka š.g. 1.martā būvuzņēmējs uzstādīs ceļa zīmes, kas atļaus tikai vienvirziena kustību Strēlnieku prospekta posmā no Viestura alejas līdz Dārza ielai, Ogrē.

Uzstādītās ceļa zīmes tiks aizsegtas līdz brīdim, kad iestāsies būvdarbiem labvēlīgi laikapstākļi. Būvdarbu laikā satiksmes organizācija arī citos Strēlnieku prospekta posmos tiks mainīta, tāpēc aktīvu būvdarbu laikā iespēju robežās ieteicams izvēlēties citus apbraukšanas ceļus.

Plānots, ka būvdarbi tiks pabeigti 9 mēnešu laikā. Līdz Ogres pilsētas svētkiem, kas plānoti augustā, Strēlnieku prospekta pārbūve būs pabeigta!

Ogres novada pašvaldība aicina iedzīvotājus būt saprotošiem un ar iecietību izturēties pret neērtībām būvdarbu laikā. Neērtības būs īslaicīgas, taču ieguvums – mūsdienīga un sakopta vide – būs uz ilgu laiku!

Strēlnieku prospekts