Izsoles

Ogres novada pašvaldības centrālās administrācijas “Ogres novada pašvaldība” (reģ. Nr. 90000024455, juridiskā adrese: adrese: Brīvības iela 33, Ogre, Ogres novads, LV-5001) rīkotajā pirmajā atklātajā, mutiskajā (ar augšupejošu soli) izsolē tiks izsolītas nomas tiesības.

Izsole tiek veikta projekta “Degradētās teritorijas Pārogres industriālajā parkā revitalizācija”, projekta identifikācijas Nr.5.6.2.0/17/I/014 ietvaros.

Nomas objekts: Akmeņu ielā 74, Ogrē, kadastra Nr. 74010060839, kopējā iznomājamā teritorija – 16 691,6 m2, tās sastāvā ietilpst:

1. nedzīvojamās telpas – ražošanas korpusa jaunbūve ar kopējo telpu platību 7 816,4 m2, kas tiks uzbūvēta saskaņā ar būvprojektu “Elektronisko sistēmu ražošanas korpusa jaunbūve” Akmeņu ielā 74, Ogrē (turpmāk - Ēka),
  2. ar Ēku saistītā brauktuvju, gājēju ietvju un stāvvietu platība, kas sastāv no: asfaltbetona ceļiem un bruģa laukumiem ar kopējo platību 6 921,2 m2 (turpmāk – Inženierbūves),
  3. Ēkai un Inženierbūvēm pieguļošā apzaļumotā teritorija gruntsgabalā ar kopējo platību 1 954,0 m2 (turpmāk – Zemesgabals).

Lietošanas mērķis – tehniskā ražošana.

Projekts paredz jaunās ražošanas ēkas būvniecību zemesgabala ziemeļaustrumu pusē, racionāli izmantojot zemes gabalu ar vienu fasādi bloķējoties klāt pie zemesgabala ar kadastra Nr. 74010060670.

Projektējamais apjoms ir trīsstāvu ar mainīgu augstumu – 9,05 un 13,25 m. Ēkas pirmajā stāvā paredzētas trīs telpas ar griestu augstumu gaismā ap 6,50 m. Ziemeļu pusē paredzēta noliktava ar griestu augstumu gaismā ap 10,70 m. Ēkas gabarītu izmēri ir 88,44 m x 77,69 m. Projektējamo ēku ziemeļu-dienvidu virzienā pirmajā stāvā šķērso tehniskais gaitenis, otrajā stāvā virs tā atrodas tehniskās telpas. Ēkas vārti tiek veidoti 3 m augstumā. Ražošanas ēkai pa perimetru paredzētas telpas, sanitārās un tehniskās telpas. Katrā stāvā pie lifta un evakuācijas kāpņu telpas ir darbinieku atpūtas telpa. Trešajā stāvā paredzēta tehniskā telpa un izeja uz jumta no kāpņu telpas.

Ēkas plānojums veidots tā, lai tas maksimāli būtu pielāgojams potenciālā lietotāja vajadzībām. Pēc būvdarbu pabeigšanas ir paredzēts nodot ēku ekspluatācijā. Savukārt potenciālais lietotājs par saviem līdzekļiem veiks telpu izbūvi un pielāgošanu atbilstoši savām vajadzībām.

Nomas maksa: izsoles nosacītā nomas maksa – 7500 eiro (septiņi tūkstoši pieci simti eiro) mēnesī bez pievienotās vērtības nodokļa.

Termiņš – līdz 2032.gada 16.februārim.

Citi iznomāšanas nosacījumi – izsoles nolikumā (skatīt pievienotajos dokumentos).

Nomniekam pienākums līdz 2021.gada 31.decembrim teritorijā:

• veikt nefinanšu investīcijas savos nemateriālajos ieguldījumos un pamatlīdzekļos ne mazāk kā 1 000 000 eiro (viens miljons eiro) [faktiskajās cenās];
  • radīt ne mazāk kā 120 jaunas darba vietas.

Pēc Ēku un Inženierbūvju nodošanas ekspluatācijā Nomniekam patstāvīgi par saviem līdzekļiem jāveic Ēkas pielāgošana ražošanas vajadzībām, ja tāda ir nepieciešama.

Nomniekam ir tiesības nodot apakšnomā nomas objektu vai tā daļu.

Nomas līguma projekts (skatīt pievienotajos dokumentos).

Iesniedzamie dokumenti:

Saskaņā ar izsoles nolikumu – Ogres novada pašvaldības centrālās administrācijas “Ogres novada pašvaldība” izsoles komisijai adresēts pieteikums ar pielikumiem. (skatīt pievienotajos dokumentos)

Visi dokumenti iesniedzami latviešu valodā. Ja dokuments ir citā valodā, tam pievieno notariāli apliecinātu tulkojumu latviešu valodā. Pieteikumu kopā ar minētajiem dokumentiem iesniedz slēgtā aploksnē. Uz aploksnes norāda, ka pieteikums tiek iesniegts “Nekustamā īpašuma Akmeņu ielā 74, Ogrē nomas tiesību izsolei” un izsoles pretendenta nosaukumu.

Izsoles sākumcena – 7500 eiro. Izsoles solis – 100 eiro. Izsoles reģistrācijas maksa – 1000 eiro un nodrošinājums – 7500 eiro.

Izsole notiks 2018.gada 15.augustā plkst.10.00, Ogres novada pašvaldības centrālās administrācijas “Ogres novada pašvaldība”, adrese: Brīvības iela 33, Ogre, Ogres novads, LV-5001, Mazajā zālē (2.stāvā).

Personām, kuras vēlas piedalīties izsolē, līdz reģistrācijai attiecīgā izsoles reģistrācijas maksa un nodrošinājums jāpārskaita uz Ogres novada pašvaldības (reģ. nr. 90000024455) norēķinu kontu - Valsts kase, TRELLV22, konta nr. LV25TREL9800890740210.

Iepazīšanās ar izsoles nolikumu un izsoles dalībnieku reģistrācija notiek līdz 2018.gada 7.augustam plkst. 18:00 Ogres novada pašvaldības centrālās administrācijas “Ogres novada pašvaldība” Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Ogrē, Brīvības ielā 33, 1.stāvā, darba laikā:

• pirmdienās, trešdienās, ceturtdienās no plkst.8.00 līdz plkst.17.00,
  • otrdienās no plkst.8.00 līdz plkst.18.00,
  • piektdienās no plkst.8.00 līdz plkst.16.00.

Kontaktpersona jautājumos par izsoli un nomas objekta apskati ir Pēteris Preiss, tālrunis +371 65071165, e-pasts: peteris.preiss@ogresnovads.lv.

Pievienotie faili