Kultūra Ogres novads Sports Ziņas, jaunumi
Pasākumu Ogres novadā 09.2024. plakātu kolāža

Aicinām uz daudzveidīgajiem kultūras un sporta pasākumiem šajā nedēļas nogalē!

Koncertizrāde “BRĀLĒNI JARĀNI” Birzgalē – 27. septembrī plkst. 20.00 Birzgales Tautas namā ar saviem priekšnesumiem priecēs brālēni Jarāni – Jānis no Latvijas un Viktors no Sibīrijas.

28. septembris

Galda tenisa turnīrs “OGRE OPEN 2024” – Ogres Kalna pamatskolas sporta hallē norisināsies pirmais galda tenisa turnīrs, kurā aicināts piedalīties ikviens, kam patīk un aizrauj šis sporta veids.

Rembates pagasta svētki – no plkst. 10.00 pie Rembates Tautas nama svētki visas dienas garumā – gadatirgus, aktivitātes bērniem, koncerti, izglītojošas un sportiskas aktivitātes.

Atvērto durvju diena Arēnā Ogre – iespēja bez maksas iepazīties ar sporta arēnas ‘’Ogre’’ treneriem un izmēģināt dažādas sporta nodarbības, lai atrastu SAVU sportu un treneri!

RUDENS RAŽAS TIRDZIŅŠ Ogrē – no plkst. 10.00 Brīvības ielas gājēju posmā norisināsies tirdziņš, kurā būs iespēja iegādāties sezonālos produktus, ko likt uz kārā zoba vai glabāt ziemai. Tāpat savu produkciju piedāvās Latvijas amatnieki.

Pasaku rīts Ogres Baltā Valdorfskolā – plkst. 11.00 Ogres Baltā Valdorfskola aicina uz pasaku rītu par pūķi un burvju zobenu.

Strazdiņš un Račs Koncertprogramma “365” Madlienā – plkst. 12.00 aicinām uz koncertu, kurā iekļautas pilnīgi jaunas, paša Guntara rakstītas un izpildītas dziesmas, kā arī skaņdarbi, kuru mūzikas autors ir Raimonds Pauls un citi populārāko Guntara dziesmu līdzautori.

Jaukto koru koncerts VIŅPUS UPES Ogrē – plkst. 17.00 Ogres novada Kultūras centra (ONKC) jaukto koru koncerts, kurā piedalīsies ONKC kori GRĪVA, OGRE, IMPULSS un SKOLOTĀJU KAMERKORIS.

Ražas svētki Meņģelē – plkst. 19.00 ražas svētkos koncertu sniegs grupa "Galaktika", notiks ikgadējā tradīcija – loterija – un danči kopā ar Arni Grapu.

Ogres teātra izrāde SANATORIJA – plkst. 19.00 Ogres teātra augstu novērtētā izrāde “Sanatorija” –  Henrika Ibsena lugas “Tautas ienaidnieks” skatuves versija vēsturiskās sanatorijas “Ogre” zālē. Kāda Norvēģijas mazpilsēta sāk piedzīvot savu uzplaukumu. Pilsētā ir uzcelta sanatorija, sākas iebraucēju pieplūdums, ceļas nekustamo īpašumu cenas. Bet “veiksmes stāsts” izrādās apdraudēts, jo sanatorijas galvenais ārsts atklāj, ka ūdens, ko saņem pilsēta, ir saindēts un kaitīgs veselībai…

29. septembris

Miķeldienas bagāžnieku tirgus “Man lieks, tev prieks!” Lēdmanē – no plkst. 10.00 pie Lēdmanes Tautas nama Miķeldienas bagāžnieku tirgus, kurā aicinām dot mantām, kuras pašam vairs nav vajadzīgas, otro kalpošanas iespēju.

Apģērbu un lietu dārza andele Ikšķilē – no plkst. 10.00 Ikšķiles Brīvās skolas dārzā notiks Apģērbu un lietu dārza andele.

Spēlfilma BANĀNS UPĒ Krapē – plkst. 13.00 Krapes Tautas namā spēlfilma par priekšzīmīgu biroja darbinieku Ralfu, kurš cenšas satuvināties ar savas jaunās draudzenes trīspadsmit gadus veco dēlu, dodoties kopīgā laivu braucienā.

Patīkamu atpūtu Ogres novadā!