Sports Ogres novads Kultūra Ziņas, jaunumi
Pasākumu Ogres novadā plakātu kolāža 05.2024.

Aicinām uz daudzveidīgajiem pasākumi Ogres novadā!

24. maijs

Koncerts IEDEJOSIM VASARIŅU Meņģelēplkst. 12.00 Meņģeles Tautas nama BDK "Sumuldiņa" aicina savus draugus uz sadancošanu Meņģeles estrādē.

Ikgadējā iedzīvotāju sapulce Meņģelē – plkst.15.00 Meņģeles Tautas namā tiek organizēta ikgadējā iedzīvotāju sapulce, kurā piedalīsies Meņģeles pagasta pārvaldes un Ogres novada pašvaldības vadība un speciālisti.

Koncerts SADZIEDĀSIM SUNTAŽOS! plkst. 16.00 Suntažu estrādē aicinām uz Ogres novada izglītības un kultūras iestāžu bērnu un jauniešu muzikālo kolektīvu koncertu.

Skrituļošanas apmācības Ikšķilē  no plkst. 16.00 līdz 19.20 laukumā pie Peldu ielas bērniem vecumā no 6-14 gadiem ir iespēja apgūt skrituļošanas pamatus.

Skaņu režisoram Aleksandram Grīvam veltīts pasākums Ogrē – Ogres Centrālās bibliotēkas Konferenču zālē plkst. 17.00 aicinām uz atmiņu un stāstu vakaru, kas veltīts skaņas karalim, skaņu ierakstu studijas "Melodija" mākslinieciskajam vadītājam un skaņu režisoram Aleksandram Grīvam.

Disko balle Suntažosplkst. 22.00 Suntažu brīvdabas estrādes vasaras sezonas atklāšanas disko balle ar DJ ANSS.

25. maijs

Ķeguma pilsētas svētki šogad godināsim Ķeguma pilsētas simbolu - SAULI! Svētku programma pieejama ŠEIT.

Tīnūžu pludmales volejbola turnīrs no plkst.10.00 Tīnūžu pludmales volejbola laukumā norisināsies Tīnūžu pludmales volejbola turnīrs.

Mājmācības grāmatu atvēršanas svētki Ogres Centrālajā bibliotēkā -  plkst. 11.00 Ogres Centrālās bibliotēkas Konferenču zālē notiks mājmācības grāmatu “Jāņa un Saules dziesmas” “Vilcēns rada un Saules skola” atvēršanas svētki. Aicinām uz sadziedāšanos un sadancošanos latviskās dzīvesziņas kopas “Silavoti” un folkloras grupas “Graudi” dalībnieku vadībā.

BJDK PĪLĀDZĪTIS koncerts IEGRIEŽAM VASARU Ogrē plkst. 18.00 aicinām uz BJDK PĪLĀDZĪTIS koncertu.

Koncerts CERIŅU LAIKĀ un balle Taurupē – plkst.19.00 Taurupes pagasta estrādē koncerts "Ceriņu laikā" kopā ar deju kolektīvu "Degsme" un draugiem, savukārt plkst. 21.00 balle ar grupu “Liepavots”.

JDK "Daina" jubilejas koncerts PAVASARA PILNZIEDĀ Madlienāplkst. 22.00 aicinām uz JDK "Daina" 75 gadu jubilejas koncertu, kas notiks Madlienas brīvdabas estrādē.

26. maijs

Deju studijas TRIUMFS koncerts GAME Ogrē – plkst. 16.00 Ogres novada Kultūras centrā uz koncertu aicina deju studija “Triumfs”.

Izrāde GARĀS DIENAS CEĻŠ UZ NAKTI Ogrēplkst. 18.00 Ogres teātrī  Jūdžina O’Nīla ģimenes drāma “Garās dienas ceļš uz nakti”.

Ikšķiles forums – no plkst. 19.00 līdz 21.00 Ikšķiles Tautas namā norisināsies “Ikšķiles forums”, kurā tiks demonstrēta novada domes priekšsēdētāja Egila Helmaņa veidotā filma “Mēs ar Ukrainu”, kā arī būs iespēja uzdot jautājumus gan pašam filmas režisoram, gan Ogres novada Stratēģiskās plānošanas nodaļas vadītājam Jānim Eglītam.

Patīkamu atpūtu Ogres novadā!