Mobilo ierīču uzlādes stacija Madlienas vidusskolā

Madlienas vidusskolā skolēnu vasaras brīvdienu laikā tika izveidota mobilo ierīču uzlādes stacija. Projektu realizēja Nodibinājums "Ogres novada attīstības fonds "O divi”", piesaistot Ogres novada pašvaldības finansējumu pašvaldības projekta "Veidojam vidi ap mums – Ogres novadam" ietvaros. Projekta mērķis bija izveidot drošu un funkcionējošu mobilo tālruņu uzlādes staciju Madlienas vidusskolā,  kas vienlaikus kalpo kā jauniešu atpūtas vieta. Audzinošā nolūkā vēlamies veidot jauniešiem paliekošus ieradumus rūpēties par savā rīcībā esošajām mobilajām ierīcēm un to gatavībai darbam situācijās, ja tuvumā nav pieejamu mobilo ierīču uzlādes staciju. Savukārt jauniešu vecākiem būs drošības sajūta par to, ka viņu bērniem ir pieejama vieta mobilo ierīču uzlādei. Paldies skolas Parlamenta jauniešiem par līdzdalību un atbalstu, skolēnu vecākiem par sadarbību un skolas tehniskajam personālam par līdzdarbošanos mūsu ideju realizācijā.

Informāciju sagatavoja Madlienas vidusskola