Kultūra
Lāčplēša dienā - īsfilma 1916. OGRE. STRĒLNIEKI. DAUGAVA

Filmas garums 13 minūtes, tā tiks demonstrēta no plkst. 18 līdz 21, tā ka interesenti var izvēlēties sev piemērotu laiku, lai, ievērojot šobrīd noteiktās epidemioloģiskās prasības, iekatītos vēsturiskajos notikumos, kas norisinājušies Ogres apkaimē.

Filma tiks demonstrēta vienlaikus divās vietās - uz Ogres novada pašvaldības centrālās administrācijas ēkas Brīvības ielā 33 fasādes un skvērā pie digitālās strūklas. Ogres novada Kultūras centra direktora pienākumu izpildītāja Elīna Aupe informē, ka skvērā pie digitālās strūklakas tiks demonstrēta gan jaunā īsfilma, gan filmas veidotāju un aktieru diskusijas video ieraksts.

Brīvības ielas gājēju promenādē degs sveces un ugunskuri, pie Latvijas karoga krāsās izgaismotā gājēju tilta pār Ogres upi Lāčplēša dienā skanēs mūzika.

Ogres novada pašvaldība sveic visus iedzīvotājus Lāčplēša dienā un aicina vienmēr godā un cieņā turēt savas valsts un tautas brīvības cīnītājus.