Pašvaldība
Labiekārto daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmus

Darbu veikšanu septiņām dzīvojamām mājām – Grīvas prospektā 6, Mālkalnes prospektā 6 un 16, Skolas ielā 10, Tīnūžu ielā 3a, 5 un 7, Ogrē – 50% apmērā līdzfinansē Ogres novada pašvaldība īpašas atbalsta programmas ietvaros.

Mālkalnes prospektā 6, Ogrē, SIA “CEĻINIEKS 01” aktīvi turpina jūlija nogalē uzsāktos stāvlaukuma izbūves/paplašināšanas darbus. Oktobra vidū plānots veikt asfaltbetona seguma ieklāšanu, tādējādi labiekārtošanas darbi strauji tuvojas pabeigšanai. Atliks ierīkot ceļu horizontālos apzīmējumus, uzstādīt ceļa zīmes, kā arī pabeigt zaļās zonas sakopšanas darbus. Būvniecības procesā aktīvi iesaistījās dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieki. Viņu ieteikumi tika ņemti vērā, paralēli būvniecībai izstrādājot izmaiņas projektā. SIA “CEĻINIEKS 01” veiks darbus arī Mālkalnes prospektā 16, Ogrē, kā arī asfalta seguma atjaunošanu Grīvas prospektā 6 un Skolas ielā 10, Ogrē, un atkritumu konteinera novietnes izbūvi Zaķu ielā 1, Ogrē.

Tīnūžu ielā 3a, 5 un 7, Ogrē, pateicoties šo dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieku sadarbībai, tiek izbūvēts/paplašināts stāvlaukums (darbus veic SIA “Ceļu tīkli”). Jau veikti ārējās elektroapgādes būvdarbi (kabeļu, gaismekļu nomaiņa, montāža utt.), lietus kanalizācijas tīklu izbūve, zemes darbi, izveidotas jaunas betona ielas apmales un citi darbi. Lai arī projektā bija paredzēts ieklāt asfaltbetona segumu, dzīvokļu īpašnieki izteica vēlmi pēc bruģakmens seguma. Gan šis, gan vēl citi dzīvokļu īpašnieku lūgumi tika uzklausīti un ņemti vērā būvniecības laikā. Objektā pašreiz notiek betona bruģakmens seguma ieklāšanas darbi.

Deviņu dzīvojamo māju – Ausekļa prospektā 16, Grīvas prospektā 6a, 7 un 15, Skolas ielā 5, 7, 9 un 11, Upes prospektā 22, Ogrē – iekšpagalmos SIA “GLUDI LM” pabeidzis bedrīšu remontu ar pilno tehnoloģiju.

SIA “Ogres Namsaimnieks” aicina dzīvojamo māju dzīvokļu īpašniekus veidot uzkrājumus nepieciešamajiem darbiem. Grūtākais, tomēr tālredzīgākais lēmums ir viena kopīga labiekārtošanas projekta realizācija dzīvojamām mājām, kuras izmanto vienu piebraucamo ceļu vai kurām ir kopīgs iekšpagalms. Lai šāda mēroga projektu realizētu, dzīvojamā mājā ir vajadzīgi aktīvi dzīvokļu īpašnieki, kuri izrāda iniciatīvu un rosina pārējos dzīvokļu īpašniekus uz diskusiju un lēmumu pieņemšanu. SIA “Ogres Namsaimnieks” ir gatavs palīdzēt realizēt dzīvokļu īpašnieku ieceres.
Informāciju sagatavoja SIA “Ogres Namsaimnieks”