Lokālplānojumi Ikšķile Ziņas, jaunumi
Teritorijas shēma ar zemes gabala novietojumu

Ogres novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) dome ar 2024. gada 27. jūnija lēmumu “Par konceptuālo atbalstu attīstīt zemes vienību Indrānu ielā 24, Ikšķilē, Ogres nov., zemas īres dzīvojamo māju būvniecībai un lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu, lai grozītu Ikšķiles novada teritorijas plānojumu” konceptuāli atbalstīja zemes vienības Indrānu ielā 24, Ikšķilē, Ogres nov., kadastra apzīmējums 74940120666, attīstību zemas īres dzīvojamo namu būvniecībai un noteica uzsākt lokālplānojuma izstrādi.

Pašvaldības domes lēmums par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu un tā izstrādes darba uzdevums ir pieejams Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā https://geolatvija.lv.

Ogres novada pašvaldības domes 2024. gada 27. jūnija lēmums “Par konceptuālo atbalstu attīstīt zemes vienību Indrānu ielā 24, Ikšķilē, Ogres nov., zemas īres dzīvojamo māju būvniecībai un lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu, lai grozītu Ikšķiles novada teritorijas plānojumu”

Darba uzdevums lokālplānojuma izstrādei zemes vienībai Indrānu ielā 24, Ikšķilē, Ogres nov.,  lai grozītu Ikšķiles novada teritorijas plānojumu