Pagasti
Ķeipenē talcinieki iestādījuši 20 priedītes

Jau pagājušajā gadā Ogres novada pašvaldība uzsāka aktivitātes ar mērķi Lielās talkas laikā pievērst uzmanību ne tikai dabā izmesto atkritumu savākšanai, bet vairāk izglītot iedzīvotājus par dabas vērtībām un rosināt iespējas labi pavadīt laiku dabā, to saudzējot un kopīgi attīstot.

Sirsnīgs paldies talciniekiem par atsaucību, čaklu darbu!

Liels paldies visiem Ķeipenes iedzīvotājiem, kuri pastāvīgi rūpējās par piederošo īpašumu uzturēšanu sakoptībā, stāda košumdārzus, augļu dārzus, realizē brīnišķīgas radošas idejas... kopīgais darbs mūsu pagastu izdaiļo vēl vairāk un Ķeipenes ainavas unikalitāti tikai stiprina.

Paldies Ķeipenes pagasta pārvaldei par atbalstu talkas ikgadējai norisei un pagasta sakoptības veicināšanai kopumā!

Pateicamies Ogres novada pašvaldībai un SIA “Rīgas meži” par dāvātajiem priežu stādiem!

Informāciju sagatavoja Ķeipenes pagasta pārvaldes daiļdārzniece Maruta Grīnberga