Ķegums Projektu jaunumi Ziņas, jaunumi
Ķeguma PII Gaismiņa āra teritorija ar pasaku tēliem - mošķiem 09.2024.

Pateicoties vecāku iniciatīvai un Ogres novada pašvaldības finansiālajam atbalstam, šī gada 2. septembrī Ķeguma bērnudārza “Gaismiņa” āra teritorija tika papildināta ar   tematiskiem latviešu tautas un autoru pasaku tēliem. Seši laukumi ieguva pasakainus nosaukumus un teiksmainus iemītniekus, lai bērniem būtu iespēja caur pasaku izjust un piedzīvot dabas brīnumu.

Projekts “Brīvdabas pedagoģijas ieviešana Ķeguma PII “Gaismiņa”, nostiprinot latvisko identitāti ar Margaritas Stārastes pasaku motīviem”, realizēts Ogres novada pašvaldības izsludinātā projektu konkursa “Veidojam vidi ap mums Ogres novadā” ietvaros.

Projekta mērķis – brīvdabas pedagoģijas pamatprincipu ieviešana bērnudārzā  “Gaismiņa” mācību procesā, izejot no ierastās komforta zonas telpās, izzinot un pieredzot āra mācīšanās priekšrocības saistošā ārtelpā.

Bērnudārza bērni, pedagogi un vecāki saka lielu paldies Ogres novada pašvaldībai par atbalstu ilgi lolotas iniciatīvas tapšanā!

Informāciju sagatavoja nereģistrēto iedzīvotāju grupa “Mēs saviem bērniem”