Izglītība
Jaunogres vidusskola aicina darbā mājturības un tehnoloģiju skolotāju

Galvenie amata pienākumi:

  • plānot un organizēt pedagoģiskos procesus;
  • organizēt drošu un atbalstošu izglītojošo vidi;
  • veicināt pozitīvu sadarbību ar vecākiem, skolotājiem, citiem speciālistiem un sabiedrību;
  • nodrošināt audzēkņu personības izaugsmi.

Prasības pretendentiem:

  • nepieciešama augstākā pedagoģiskā izglītība specialitātē, gatavība nepārtraukti izglītoties atbilstoši jaunākajām pedagoģijas un psiholoģijas atziņām un aktualitātēm profesijā vienotajā Eiropas izglītības telpā; var būt students;
  • latviešu valodas zināšanas augstākajā pakāpē;
  • labas saskarsmes un komunikācijas prasmes darbā ar bērniem, sadarbībā ar vecākiem un kolēģiem.

Piedāvājam:

  • nepilna slodze (atalgojums (bruto) no 650.
  • interesantu un atbildīgu darbu;
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi;
  • plašas kultūras, sporta, interešu un mūžizglītības iespējas.

Pieteikuma vēstuli un Curriculum Vitae (CV) ar norādi „Mājturības un tehnoloģiju skolotājs (-a)” sūtīt uz e-pastu: jvsk@ogresnovads.lv.

Skolas adrese: Mālkalnes pr.43, Ogre, LV-5003; tālr. 65049134 (kanceleja), 29214917 (direktors).
www.jvsk.lv