Pašvaldība Pagasti
Jauni maksas pakalpojumu izcenojumi Ogres novada pašvaldības iestādēs

No šī gada 1. aprīļa mainīsies vispārējā tipa pansionāta “Madliena” maksas pakalpojumu izcenojumi. Turpmāk uzturēšanās maksa pansionātā būs 20,70 eiro diennaktī (līdz šim 17,70 eiro), taču Ogres novadā deklarētajiem iedzīvotājiem saglabāsies līdzšinējā uzturēšanās maksa – 17,70 eiro diennaktī. Savukārt uzturēšanās maksa paaugstināta komforta vienvietīgā istabā – 23,40 eiro diennaktī.

Atbilstoši jaunajiem izcenojumiem tiek noteikta maksa par mikroautobusa Renault Trafic izmantošanu – 17 eiro/h pašvaldības autonomo funkciju veikšanai, kā arī maksa par ēdināšanas pakalpojumiem (pusdienas) pansionāta darbiniekiem – 1,45 eiro par vienu ēdienreizi.

Maksas pakalpojumu izcenojums, sākot ar šī gada 1. martu, tiek mainīts Ogres novada pašvaldības centrālās administrācijas “Ogres novada pašvaldība” Dzimtsarakstu nodaļas sniegtajiem pakalpojumiem. Turpmāk laulības reģistrācijas ceremonijas Tradīciju zālē darba dienās maksa būs 15 eiro bez valsts nodevas (līdz šim 13,77 eiro), laulības reģistrācijas svinīgā ceremonija Tradīciju zālē, izmantojot instrumentālo un vokālo darba grupu ja viena vai abu laulāto deklarētā dzīvesvieta Ogres novadā 30 eiro (līdz šim 25,82 eiro), ja laulāto deklarētā dzīvesvieta ir citā novadā 50eiro (līdz šim 34,44 eiro). Par laulības reģistrāciju svinīgā ceremonijā ārpus Dzimtsarakstu nodaļas citā piemērotā vietā būs jāmaksā 105 eiro (līdz šim 68,86 eiro). No Dzimtsarakstu nodaļas maksas pakalpojumu izcenojumiem ir atbrīvoti 1. un 2. grupas invalīdi.

Sākot ar 1. martu tiek mainīti arī Ogres novada pašvaldības Ogres Centrālās bibliotēkas maksas pakalpojumu izcenojumi, nosakot, ka informācijas izdrukas, kopēšanas un skenēšanas pakalpojumu maksa ir atšķirīga atkarībā no tā, vai tie ir bibliotēkas krājuma vai apmeklētāju dokumenti. Jāatzīmē, ka Ogres novadnieka kartes īpašniekiem tiks piemērota atlaide. Jaunais izcenojums ir pieejams Ogres Centrālās bibliotēkas mājaslapā www.ocb.lv.

Ar šī gada 1. martā jauni izcenojumi stāsies spēkā arī Ogres novada pašvaldības Ogres Vēstures un mākslas muzeja maksas pakalpojumiem – muzeja pastāvīgo ekspozīciju, izstāžu apmeklējumiem, izglītojošiem pakalpojumiem, muzeja krājuma izmantošanai, kopiju izgatavošanai, muzeja telpu nomai un īpaši veidotām programmām. Arī šajā gadījumā vairākiem pakalpojumiem ar Ogres novadnieka karti tiks piemērotas atlaides. Jaunais izcenojums ir pieejams Ogres Vēstures un mākslas muzeja mājaslapā www.ogresmuzejs.lv.

Domes sēdē tika apstiprināts arī Ogres novada pašvaldības Ogres novada Sporta centra maksas pakalpojumu jaunais cenrādis, kas stāsies spēkā ar šī gada 1. martu. Pakalpojumu cenas izmaiņas saistītas ar jauna sporta inventāra iegādi, pasākumu skaita palielināšanos un nepieciešamību nodrošināt ar dažāda inventāra pieejamību. Izcenojumi tiek mainīti Ogres novada Sporta centra pieejamo telpu un inventāra nomas maksai – Sporta halle Skolas ielā 21, vieglatlētikas celiņš un sektori, svarcelšanas zāle, tenisa korti, centrālais futbola laukums, trenažieru zāle, sporta zāle, horeogrāfijas zāle, šautuve, vingrošanas zāle, sintētiskais sporta laukums,  pludmales volejbola laukums, galda tenisa un novusa galds, kā arī citiem pakalpojumiem. Jaunais izcenojums ir pieejams Ogres novada Sporta centra mājaslapā ogressportacentrs.lv.