Pašvaldība
Izstrādāts buklets “72 stundas. Kā rīkoties krīzes gadījumā.”

Mācību ietvaros vairākas pašvaldības identificēja nepieciešamību informēt savus iedzīvotājus par gatavību nodrošināt pašiem sevi 72 stundas.  Šogad Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Valsts policiju, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu un Valsts Robežsardzi ir izstrādājusi bukletu “72 stundas. Kā rīkoties krīzes gadījumā.”

72 stundas jeb trīs diennaktis ir minimālais periods, kura laikā iedzīvotājiem pašiem būtu jāspēj sevi nodrošināt līdz brīdim, kad atbildīgie dienesti spēj kontrolēt situāciju un sniegt iedzīvotājiem nepieciešamo palīdzību. Bukletā sniegtā informācija un padomi veidoti tā, lai iedzīvotāji pēc iespējas labāk varētu sagatavoties dažāda mēroga un veida krīzēm.

Buklets “Kā rīkoties krīzes gadījumā” pieejams šeit.

Informāciju sagatavoja Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes 54. Inženiertehniskais bataljons

Pievienotie faili