gerbonis

Ogres novada pašvaldības domes sēdē 15. februārī tika pieņemts lēmums izsludināt  projektu konkursu “Radoši – Aktīvi – Darbīgi – Izglītojoši – Ogres novadam!” (“R.A.D.I. – Ogres novadam”) un apstiprināt šī konkursa nolikumu.

Projektu konkursu “R.A.D.I. – Ogres novadam pašvaldība rīko jau trešo gadu, kārtējā gada budžetā tam attiecīgi paredzot finansējumu. Projektu konkursa mērķis ir veicināt sabiedrības iniciatīvas kultūras un sporta pasākumu organizēšanā Ogres novada teritorijā.

Konkursa ietvaros nevalstiskās organizācijas un komersanti var pieteikt projektus, kas saistīti ar kultūras un sporta pasākumu organizēšanu un sniedz labumu pēc iespējas lielākai sabiedrības daļai un nav vērsti uz vienas organizācijas vai atsevišķu personu labuma gūšanu.

Kopējais konkursā pieejamais finansējums ir 20 000 EUR, savukārt maksimālā summa, kas var tikt piešķirta vienam projektam, ir 2 000 EUR.

Atbilstoši konkursa nolikuma prasībām noformēti projektu pieteikumi jāiesniedz Ogres novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Brīvības ielā 33, Ogrē, līdz šā gada 22. martam, plkst. 17.00.

Konkursa nolikums, pieteikuma veidlapa un ieteikumi pieteikuma veidlapas aizpildīšanai pieejami Ogres novada pašvaldības mājaslapā www.ogresnovads.lv (sadaļā Pašvaldība/Projekti/2018. gads) vai ŠEIT.

Papildu informāciju un konsultācijas par konkursa nolikumu, pieteikumu sagatavošanu un konkursa norisi sniedz Ogres novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa, tālr. 65071164, elektroniskā pasta adrese domeinfo@ogresnovads.lv.