Pašvaldība Ziņas, jaunumi
Dzimtsarakstu nodaļa Ogrē

Ogres novada Dzimtsarakstu nodaļa atgādina, ka pieņem apmeklētājus jaunajā Ogres Centrālās bibliotēkas ēkā (2. stāvā) Brīvības ielā 35, Ogrē, un Lielvārdes pilsētas un pagasta pārvaldē Raiņa ielā 11A, Lielvārdē.

Dzimtsarakstu nodaļa lūdz personas, kuras vēlas reģistrēt laulību, zvanīt uz tālr. 65023466 Ogrē vai tālr. 65054700 Lielvārdē, lai vienotos par iespējamo laulību reģistrācijas datumu, kā arī lai pierakstītos uz vizīti iesniegt laulības iesniegumu. Minētās darbības veikšanai nepieciešams iepriekšējs pieraksts.

Sakarā ar liela apjoma pieprasījumu skaitu reģistrēt laulības Tradīciju zālē Ogres Centrālās bibliotēkas ēkā, iespējas doties izbraukuma laulībās ir ierobežotas. Šajos jautājumos lūdzam zvanīt Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas vietniecei Gunai Baiko, kura apmeklētājus pieņem Lielvārdē, uz tālr. 65054700 vai rakstīt e-pastā:
guna.baiko@ogresnovads.lv.

Izbraukuma laulības reģistrāciju iespējams veikt arī bijušās sanatorijas “Ogre” atjaunotajā zālē Gaismas prospektā 2/6, Ogrē.

Dzimtsarakstu_nodala_laulibas_2022
Guna Baiko