Ikšķile Izglītība Ziņas, jaunumi
Ikšķiles vidusskola

Šodien, 22. augustā, Ogres novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē tika pieņemts lēmums no šī gada 23. augusta izbeigt darba tiesiskās attiecības ar Ikšķiles vidusskolas direktori Sandru Plotu. 2024./2025. mācību gadā Ikšķiles vidusskolu vadīs Ķeguma vidusskolas direktors Vladimirs Samohins.

Sandra Plota savu darbu direktores amatā uzsāka šī gada 31. janvārī. Ogres novada Izglītības pārvaldes vadītājs Igors Grigorjevs norādīja, ka šajā īsajā darba periodā viņa kopā ar izglītības iestādes vadību ir sasniegusi vienu no izglītības iestādei noteiktajiem īstermiņa uzdevumiem – izstrādājusi jaunu izglītības programmas piedāvājumu vidējai izglītībai un veicinājusi to, lai Ikšķiles vidusskolā 2024./2025. mācību gadā būtu trīs desmitās klases – lielākais desmito klašu skaits šajā skolā pēdējos gados.

Ogres novada Izglītības pārvalde izsaka lielu pateicību Sandrai Plotai par ieguldīto darbu šajā periodā!

Ikšķiles vidusskolu 2024./2025. mācību gadā vadīs Ķeguma vidusskolas direktors Vladimirs Samohins, pildot Ikšķiles vidusskolas direktora pienākumus. V. Samohins ir pieredzējis izglītības iestāžu vadītājs, kura profesionalitāte ir nozīmīga izglītības kvalitatīva izglītības iestādes darba nodrošināšanai.

V. Samohins norāda, ka, protams, tas ir izaicinājums, tomēr viņš ir gatavs sākt darbu ar jauniem mērķiem. Viens no galvenajiem uzdevumiem ir nodrošināt iespēju Ikšķiles vidusskolā iegūt kvalitatīvu izglītību, kā arī veicināt tās atpazīstamību valsts mērogā.

I.Grigorjevs informēja, ka 2024./2025. mācību gada ietvaros direktora pienākumus Ķeguma vidusskolā pildīs ilggadējā direktora vietniece Ilze Krastiņa. Tā kā no šī gada 28. jūnija darba tiesiskās attiecība ir pārtrauktas ar bijušo Lielvārdes E. Kauliņa vidusskolas direktori Kristīni Balto, 2024./2025. mācību gadā šīs skolas direktora pienākumus pildīs pašreizējā direktora vietniece Izglītības jomā Sarmīte Lazdiņa. Vakances uz izglītības iestāžu direktoru amatiem tiks sludinātas 2024./2025. mācību gada beigās.