Izglītība
Gaidāma vadības maiņa Ogres Valsts ģimnāzijā

Kā zināms, pašvaldības iestādes vadītājus pieņem darbā un atbrīvo no darba pašvaldības dome. Ogres novada pašvaldībā 2019. gada 17. jūnijā saņemts A. Bērces iesniegums ar lūgumu atbrīvot viņu no OVĢ direktores pienākumiem. Tā kā līdz šī gada 19. augustam A. Bērcei ir piešķirts ikgadējais apmaksātais atvaļinājums, tad darba tiesiskās attiecības ar viņu pašvaldība var izbeigt 20. augustā.

Iestāde bez vadītāja palikt nedrīkst, tāpēc pašvaldības izpilddirektoram Pēterim Špakovskim būs jānorīko OVĢ direktora pienākumu izpildītājs uz laiku līdz direktora iecelšanai vakantajā amatā, kā arī jāorganizē OVĢ materiālo vērtību un dokumentācijas pieņemšana no A. Bērces un  nodošana OVĢ direktora pienākumu izpildītājam.

Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas deputāti akceptēja pašvaldības Personālvadības nodaļas sagatavoto lēmuma projektu saistībā ar darba tiesisko attiecību izbeigšanu ar A. Bērci, galīgais lēmums tiks pieņemts domes sēdē 18. jūlijā.