Pašvaldība Ziņas, jaunumi
Ogres novada pašvaldība

Ogres novada pašvaldība ir saņēmusi AS “Sadales tīkls” informāciju par elektroapgādes pārtraukumiem vairākos pašvaldības objektos šī gada 30. augustā no plkst. 11.20 līdz 16.20.

Elektrības piegādes pārtraukuma laikā Ogres novada pašvaldības administrācijas ēkā Brīvības ielā 33, Ogrē, pašvaldības centrālā administrācijas struktūrvienības, t.sk. Klientu apkalpošanas centrs, nevarēs nodrošināt pakalpojumus, kuru izpilde saistīta ar datortehnikas un interneta izmantošanu, nedarbosies arī tālruņi.

Saskaņā ar AS “Sadales tīkls” informāciju elektrības piegāde augstāk minētajā laikā tika pārtraukta arī Ogres Centrālajā bibliotēkā Brīvības ielā 35, Ogres Mūzikas un mākslas skola Mūzikas nodaļā Brīvības ielā 50, pirmsskolas izglītības iestādes “Cīrulītis” filiālē Brīvības ielā 37.