Pašvaldība
Drīzumā “muzikālā soliņa” darbība tiks atjaunota

Tā kā šo solu ir ļoti iecienījuši ogrēnieši un pilsētas viesi, šobrīd pašvaldības speciālisti kopā ar soliņa ražotājiem cenšas rast risinājumu, lai, iestājoties ziemas un tumšā laika periodam, soliņš varētu darboties, izmantojot atsevišķu elektrības pieslēgumu.

Tas ļautu jau drīzumā atjaunot soliņa darbību arī diennakts tumšajā laikā un nodrošinātu, ka sezonāli tas mainītu savu barošanas avotu – saulainā laikā tiktu izmantotas saules baterijas, bet pārējā laikā elektroenerģija.

Jau tika informēts, ka šī gada jūlijā pie Ogres Mūzikas skolas uzstādīts jauns infrastruktūras objekts – viedais sols, pie kura var ne vien uzlādēt elektriskās ierīces, bet arī uzzināt Ogres Mūzikas skolas vēsturi un klausīties kvalitatīvu klasisko mūziku. Solā ir iestrādāts audio skaļrunis ar iebūvētu atmiņu sešiem audio failiem un tā saturu ir iespējams mainīt.

Pievienotās saites