Atbalsts Ukrainai Ziņas, jaunumi
Cipule

Ceturtdien, 27. jūnijā notikušajā Ogres novada pašvaldības domes sēdē atzinīgi vārdi tika veltīti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktorei, kādreizējai Ogres novada pašvaldība domes deputātei Lienei Cipulei, sakot paldies par dienesta sniegto nenovērtējamo palīdzību Ukrainai.

Jūnija sākumā norisinājās kārtējais Ogres novada pašvaldības organizētais palīdzības brauciens, kurā domes priekšsēdētājs Egils Helmanis kopā ar citiem pašvaldības pārstāvjiem, uzņēmējiem un novada iedzīvotājiem Ukrainā nogādāja 24 automašīnas. To vidū bija arī 7 ātrās palīdzības transportlīdzekļi, ko bija sagādājis Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests.

Sēdes laikā domes priekšsēdētājs ukraiņu karavīru vārdā L. Cipulei nodeva NMPD kolektīvam un tā vadītājai adresēto Pateicības rakstu.

Norādot, ka šis ir būtisks notikums, kas pierāda latviešu spēju sadarboties, E. Helmanis izteica gandarījumu par iespēju atkal strādāt kopā ar bijušo kolēģi. Ātri sakārtojot visas sarežģītās formalitātes,  neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnas ir nogādātas frontē, kur tās jau darbojas – sniedz palīdzību un glābj cilvēkiem dzīvības.

NMPD direktore pauda aizkustinājumu par saņemto pateicību un teica lielu paldies Ogres novada pašvaldībai un domes priekšsēdētājam par ieguldījumu šīs ieceres realizācijā.  “Katru brīvo mašīnu mēs mēģinām sūtīt uz Ukrainu. Paldies, ka ir dome, ar kuru mēs varam sadarboties un kas ir paveikusi daudz, lai šīs mašīnas būtu kārtībā un varētu pildīt savu darbu,” sacīja L. Cipule.

Ukraiņu vārdā paldies tika teikts arī Ogres rajona slimnīcas valdes priekšsēdētājam Dainim Širovam, kura vadītā iestāde regulāri sniedz atbalstu kara skartajai Ukrainai.