Ogres novads Pašvaldība Ziņas, jaunumi
deputati Gribusts_Lusis

Ogres novada pašvaldības domes sēdē 27. janvārī pieņemti divi lēmumi saistībā ar deputāta pilnvaru izbeigšanu pirms termiņa.

Ogres novada pašvaldības dome šī gada 26. janvārī saņēma divu no politiskās partijas “Kustība “Par!”” kandidātu saraksta ievēlēto deputātu – Edgara Gribusta un Jāņa Lūša – iesniegumus par deputāta pilnvaru nolikšanu pirms termiņa.

Pašvaldības domes deputāta statusa likuma 3. panta pirmās daļas 1. punkts noteic, ka deputāta pilnvaras pirms termiņa izbeidzas ar brīdi, kad dome ir pieņēmusi lēmumu par deputāta pilnvaru izbeigšanos sakarā ar deputāta personisku rakstveida iesniegumu par savu pilnvaru nolikšanu.

Saskaņā ar Pašvaldības domes vēlēšanu likuma 43. pantā noteikto iepriekšējā deputāta vietā stājas nākamais kandidāts no attiecīgā saraksta.