Pašvaldība Ziņas, jaunumi
Deputati

Ogres novada pašvaldības domes sēdē 28. aprīlī pieņemti divi lēmumi saistībā ar deputāta pilnvaru izbeigšanu pirms termiņa.

Ogres novada pašvaldības dome šī gada  26. aprīlī saņēma Linarda Liberta (domē ievēlēts no politiskās partijas “Jaunā VIENOTĪBA” kandidātu saraksta) iesniegumu, kurā viņš paziņo par deputāta pilnvaru nolikšanu, savukārt 27. aprīlī saņemts Marisa Martinsona (domē ievēlēts no politiskās partijas “Latvijas Reģionu Apvienība” kandidātu saraksta) iesniegums par deputāta pilnvaru nolikšanu.

Pašvaldības domes deputāta statusa likuma 3. panta pirmās daļas 1. punkts noteic, ka deputāta pilnvaras pirms termiņa izbeidzas ar brīdi, kad dome ir pieņēmusi lēmumu par deputāta pilnvaru izbeigšanos sakarā ar deputāta personisku rakstveida iesniegumu par savu pilnvaru nolikšanu.

Saskaņā ar Pašvaldības domes vēlēšanu likuma 43. pantā noteikto iepriekšējā deputāta vietā stājas nākamais kandidāts no attiecīgā saraksta.