Pašvaldība
Digitālā strūklaka atdzīvojusies gaismās

Ogres novada pašvaldības aģentūras “Ogres komunikācijas” direktora p.i. Artūrs Robežnieks informē, ka, ņemot vērā laika apstākļus, strūklakai ir atslēgta ūdens padeve. Tomēr šogad tā pirmo reizi ir atdzīvojusies un ziemā priecēs ar gaismas spēli, kas izveidota un tiek kontrolēta ar īpaši izstrādātas programmas palīdzību. Kopā ar novada pašvaldības ainavu arhitekti Seniju Smiltnieci ir izvēlēti gaismas toņi un raksti, kas rada latvisku un harmoniski plūstošu gaismas ritmu un raisa Ziemassvētku noskaņu.

Latvijā ir apskatāmas tikai divas šāda veida strūklakas - viena no tām ir pie jaunā Stopiņu novada Kultūras centra, bet otra - Ogres pilsētā.

“Gaismas strūklaka” darbosies katru dienu no plkst.16.00 līdz 2.00.

Savukārt strūklakas iepretim Ogres novada pašvaldības ēkai baseins ir pārklāts ar koka pārsegumu, un, kā katru gadu, virs tā izveidota Kristus dzimšanas ainiņa.