Sports
BS Ogre U15 puišiem bronza Latvijas Jaunatnes basketbola līgas čempionātā

Ceturto gadu pēc kārtas čempionāta medaļas izcīnīja U15 grupas jaunieši trenera Rolanda Pauliņa vadībā. Finālsacensību pirmajā dienā tika pārspētas Gulbenes 67:55 un BS Rīga Ķeizars 66:61 komandas, bet apakšgrupas pēdējā spēlē tika atzīts BJBS Rīga/DSN komandas pārākums 34:66. Pusfinālā zaudējums pret nākamo čempionvienību Valmieru 41:77. Cīņā par 3.vietu tika izcīnīta uzvara pret BJBS Rīga/DSN2 komandu 74:57 un godam nopelnītas bronzas medaļas.

Ogres komandā spēlēja un bronzas medaļas izcīnīja - M. Lastiņš, M.K. Kirilko, K.R. Mednis, K. Kalnozols, K. Zariņš, R. Eglītis, K. Frīdenbergs, G. Vanags, A. Pļetņovs,  P. Pabrieža, H.E. Kaupmanis, R. Tumaševs, A.J. Avišāns, J.J. Vārna,  treneris Rolands Pauliņš. U 15 vecuma grupas talantu piecniekā tika iekļauts Markuss Lastiņš.

Vēl no Basketbola skolas finālsacensībās piedalījās treneru Pētera Ozoliņa un Dāvja Feiknera trenētā U19 jauniešu komanda, kura spēlējot bez diviem līderiem ¼ piekāpās Liepājas komandai. U12 zēnu grupa, kura izcīnīja 7.vietu, treneris Nauris Bajārs un U16 komanda, kura izcīnīja 8.vietu, treneris Rolands Pauliņš.

Paldies visu Ogres Basketbola skolas grupu  vecākiem par atbalstu regulārās sezonas, kā arī finālturnīra laikā. Vasarā vairākiem audzēkņiem starti Latvijas jauniešu izlasēs, pārējiem nedaudz atpūtas un gatavošanās nākamajai sacensību sezonai.