Izglītība Aktuālais par Covid - 19
Brīvpusdienas varēs saņemt plašāks izglītojamo loks

Šī gada 2. aprīlī pašvaldība saņēma Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) vēstuli ar informāciju par valsts budžeta dotāciju izglītojamo brīvpusdienu apmaksai ārkārtējās situācijas laikā.

Ņemot vērā IZM skaidrojumu, pašvaldības dome ārkārtas sēdē 9. aprīlī nolēma 31. martā pieņemtajā lēmumā veikt grozījumus, kas būtiski paplašina to izglītojamo loku, kuri, ārkārtējās situācijas laikā mācoties attālināti, no šī gada 14. aprīļa līdz 2019./2020. mācību gada noslēgumam var saņemt brīvpusdienas.

Atbilstoši veiktajiem grozījumiem Ogres novada pašvaldības brīvpusdienas var saņemt:

• visu Ogres novada pašvaldības izglītības iestāžu 1. – 4. klašu skolēni, kas deklarēti Ogres novadā;
  • Ogres novadā deklarētiem skolēniem ar invaliditāti, skolēniem no ģimenēm ar trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes vai daudzbērnu ģimenes statusu;
  • visi Ogres novadā deklarētie Ķeipenes pamatskolas un Taurupes pamatskolas 5. – 9. klašu skolēni;
  • Suntažu pamatskolas – rehabilitācijas centra izglītojamie;
  • Ogres novadā deklarētie 1. – 12. klašu izglītojamie, kas nāk no trūcīgām, maznodrošinātām vai daudzbērnu ģimenēm neatkarīgi no minēto izglītojamo izglītības ieguves formas vai vietas;
  • Ogres novada izglītības iestāžu pirmsskolas izglītojamajiem ar invaliditāti vai kas nāk no trūcīgas, maznodrošinātas vai daudzbērnu ģimenes un ir deklarēti Ogres novadā un apgūst pirmsskolas izglītības programmu pašvaldības izglītības iestādēs.

Lai saņemtu brīvpusdienas, augstāk minētā izglītojamā likumiskajam pārstāvim jāaizpilda un Ogres novada izglītības pārvaldē jāiesniedz pieteikums, to nosūtot elektroniskā veidā uz e-pasta adresi: izglitiba@ogresnovads.lv vai izmantojot tiešsaistes formu https://forms.gle/F1VzB8b4msyrMjjZ6, ne vēlāk kā līdz 2020. gada 11. aprīlim (ieskaitot). Ja pieteikums tiks saņemts pēc 2020. gada 11. aprīļa plkst.16.00, sākot ar 2020. gada 15. aprīli tiks nodrošināta iespēja saņemt brīvpusdienas nākamajā darba dienā pēc pieteikuma saņemšanas, ja pieteikums nosūtīts līdz iepriekšējās dienas plkst.16.00.

Brīvpusdienu piegādes kārtība netiek mainīta – tāpat kā līdz šim tās tiks piegādātās katru dienu, izņemot brīvdienās un svētku dienās, laikā no plkst.11.30 līdz plkst.14.30 uz mājām vai pašvaldības noteiktajām brīvpusdienu izdales vietām.

Informācija pašvaldības noteiktajām brīvpusdienu izdales vietām ir pieejam ŠEIT.

Pievienotās saites