Pašvaldība
Brāļu kapos Ogrē atsākti labiekārtošanas darbi

Pirms diviem gadiem, pamatojoties uz 17.07.2008. Saeimas pieņemto likumu “Par Latvijas Republikas valdības un Krievijas Federācijas valdības vienošanos par Latvijas apbedījumu statusu Krievijas Federācijas teritorijā un Krievijas apbedījumu statusu Latvijas Republikas teritorijā”, Ogres Brāļu kapos tika veikti Otrā pasaules karā kritušo padomju armijas karavīru apbedījumu vietu rekonstrukcijas un labiekārtošanas darbi.

Tā bija šo kapu rekonstrukcijas un labiekārtošanas projekta 1. kārta, tagad attiecīgi turpinās projekta 2. kārta. Darbu pasūtītājs ir Krievijas Federācijas vēstniecība Latvijā, darbu izpilda Latvijas uzņēmums “SVG meistari”, kas izraudzīts konkursa kārtībā.

Šajā projekta kārtā līdztekus labiekārtošanas darbiem Ogres Brāļu kapu tā sauktajā lejas daļā, no pelējuma un apsūnojuma tiks attīrīta kapus norobežojošā dolomīta siena un atjaunots krāsojums pie kapu ieejas novietotajām dekoratīvajām vāzēm.

Pievienotās saites