Sports
BK “Ogre” pārliecinoši uzvar "Valmierai Glass/ViA”

Pateicoties pārliecinošajam punktu pārsvaram, ogrēnieši varēja bieži mainīt sastāvu un ilgākais spēles laiks bija 25 minūtes (Kristapam Dārgajam), bet vismaz desmit punktus guva septiņi spēlētāji, rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Jānis Pozņaks.

Spēlē nepiedalījās BK "Ogre" spēlētājs Kaspars Bērziņš, kurš sezonas sākumā izcēlās ar vidēji 13,3 punktiem un 9,7 atlēkušajām bumbām, jo viņš nesen parakstīja īstermiņa līgumu ar Saratovas "Avtodor". Tomēr arī šajā spēlē tas nemainīja BK "Ogre" starta piecinieku,  savu sākumsastāvu praktiski nebija mainījusi arī "Valmiera" – vienīgi Roberts Krastiņš otro reizi izgāja Valtera Jāņa Liepiņa vietā.

Spēles sākumā Klāvs Dubults pirmoreiz vadībā izvirzīja mājiniekus (6:5), taču tad pirmo nopietno izrāvienu veica ogrēnieši, ar Riharda Zēberga un Jāņa Pozņaka pūlēm divarpus minūtēs gūstot 12 punktus pēc kārtas (17:6). Tas bija tikai sākums. Renārs Magone pusotru minūti līdz ceturkšņa beigām no tālās distances pirmoreiz pārsniedza +20 (32:10), bet astoņas sekundes līdz pārtraukumam trejaci trāpīja arī Džeimss Beitmons – 37:10.

Nākamajās ceturtdaļās ogrēniešu pārsvars turpinājās. Otrā puslaikā Rinalds Sirsniņš ar tālmetienu palielināja starpību līdz 41 punktam (75:34), bet ceturkšņa izskaņā Nikolajs Zotovs ar trejaci pārsvaru pirmoreiz palielināja līdz pussimtam (94:44). Beigās ogrēnieši sāncenšus uzvarēja ar rezultātu 114:68, gūstot visvairāk punktu vienā spēlē šosezon – iepriekšējais labākais rādītājs piederēja "Ventspilij", kas Pērnavā guva 110 punktus (110:76). Uzvaru ar vislielāko punktu pārsvaru ogrēniešiem izcīnīt gan neizdevās, jo "Ventspils" Liepājā dominēja ar 51 punktu (97:46).

BK "Ogre" savu nākamo cīņu aizvadīs 19. oktobrī, viesojoties pie BK “Liepāja” komandas.