Sports
BK "Ogre" izcīna vēl vienu uzvaru

Cīņas sākumā abas komandas apmainījās ar vadības grožiem, taču pirmās ceturtdaļas beigu daļā viesi nospēlēja enerģiskāk, divreiz iekrājot sešu punktu pārsvaru (20:14, 22:16). Ogrēnieši drīz vien spēja atspēlēties, taču "Valga/Valka" līdz pat puslaika noslēdzošajai minūtei atradās priekšgalā (37:33). "Ogres" basketbolistiem brīžiem grozā nekrita arī brīvi metieni, pirmā puslaika pašā izskaņā ar 3+2 uzbrukumu iniciatīvai beidzot pārejot mājinieku rokās.

Pēc pārtraukumā notikušās sarunas ar treneri Nikolaju Mazuru laukumā iznāca pavisam cita "Ogres" komanda - mājinieki ar krietni agresīvāku spēli uzbrukumā pārspēja viesu aizsardzību, un mača liktenis tika izlemts trešajā ceturtdaļā.

"Ogres" rindās bez Sirsniņa un Zēberga vēl jāizceļ arī Kristapu Dārgo, kurš ar desmit punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām pietuvojās "double-double" rādītājiem. "Valgas/Valkas" sastāvā produktīvu spēli aizvadīja jaunais Emīls Krūmiņš, kurš guva 18 punktus. Tikmēr 14 punktus ogrēniešu grozā iemeta Ričards Daniels Vanags.

Turpinājumā 11 spēlēs 11 uzvaras guvušie ogrēnieši  30. novembrī uzņems "Liepāju”.

"Ogre" - "Valga/Valka" 100:66 (21:24, 17:13, 31:16, 31:13)

Ogre: Zēbergs 24, Sirsniņš 19 (10ab, 4pārtv.b), Apsītis 11, Dārgais 10 (9ab), Beitmons 10, Pozņaks 9 (5ab, 4piez), Mizis 7, Magone 6 (4piez), Zotovs 4 (4ab), Mališevs, Muižnieks.

Valga/Valka: Krūmiņš 18 (5kļ, 4piez), Vanags 14 (4ab, 4piez), Gafurovs 13 (4ab), Jereminovs 11 (5kļ), Rādiks 4 (7ab), Denafs 4 (4rp, 4ab, 5kļ), Bulatovičs 2 (7ab), Šukteris (4ab), Rogovojs, Kaļiņins.