Satiksme, ceļi Lielvārde Ziņas, jaunumi
Uzvaras un Stacijas iela Lielvārde

Ogres novada pašvaldība informē, ka šī gada 22.martā pēc ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma būvuzņēmējs atsāks būvdarbus Uzvaras ielā un Stacijas ielā Lielvārdē.

Līgumi ar SIA “MT Sēta” par ielu seguma pārbūvi Uzvaras ielā posmā no Rembates ielas līdz Liepu ielai un gājēju ietves izbūve Uzvaras ielā posmā no Rembates ielas līdz Lauku ielai un Stacijas ielā posmā no Rembates ielas līdz Liepu ielai, auto stāvlaukuma atjaunošana un gājēju ietves izbūve, Lielvārdē tika noslēgti pagājuša gada augustā.

Pārbūves darbi paredz ielas braucamās daļas pārbūvi, nobrauktuvju izbūvi uz pieguļošajiem īpašumiem, kopīga gājēju un velosipēdistu ceļa ar bruģa segumu izbūvi, sakārtot lietus ūdens novadi, veicot drenāžas izbūvi un lietus ūdens uztvērējaku (gūliju) būvniecību, apgaismojuma izbūvi uz esošām un jaunām gājēju pārejām, auto stāvlaukuma Stacijas ielā 20B atjaunošanu un video novērošanas sistēmas izveidošanu tajā.

Būvdarbus paredzēts pabeigt līdz Lielvārdes pilsētas svētkiem, kas plānoti jūlija beigās.

Ogres novada pašvaldība aicina iedzīvotājus būt saprotošiem un ar iecietību izturēties pret neērtībām būvdarbu laikā.

Būvdarbu laikā no 1. marta tiks slēgts stacijas autostāvlaukums Lielvārdē
Lielvardes ielas 2 25092022