Pašvaldība
Atkārtots konkurss uz zemes ierīcības inženiera amatu

Prasības pretendentiem/-ēm:

• akadēmiskā augstākā izglītība vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība zemes ierīcībā, ģeodēzijā, kartogrāfijā, kādā no būvzinātnes ģeodēzijas apakšnozarēm vai ar projektēšanu saistītā specialitātē;
  • vismaz trīs gadu darba pieredze specialitātē;
  • vēlama darba pieredze normatīvo aktu projektu izstrādē;
  • prasme strādāt ar datoru lietotāja līmenī un informācijas sistēmām (MS Office, Excel, Word, teksta redaktors, elektroniskās tabulas, valsts datu sistēmas, e-pasts un internets);
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī („C” līmeņa 2. pakāpe) un vēlamas vienas svešvalodas zināšanas („B” līmenis);
  • labas komunikācijas, plānošanas un organizēšanas spējas, vēlme mācīties un pielietot iegūtās zināšanas Ogres novada kopējā attīstībā.

Galvenie amata pienākumi:

• pārraudzīt zemes kadastrālās uzmērīšanas darbus, saskaņojot uzmērīto zemes gabalu robežas, platību;
  • sagatavot lēmumu projektus un izziņas par pašvaldības pirmpirkuma vai atteikumu no pirmpirkuma tiesībām;
  • sagatavot un noformēt lēmumus par adreses piešķiršanu zemes gabaliem,ēkām un zemes ierīcības projekta izstrādāšanu;
  • sagatavot lēmumus par nekustamā īpašuma lietošanas mērķu noteikšanu/maiņu.

Pretendentiem/-ēm jāiesniedz šādi dokumenti:

• motivēta pieteikuma vēstule;
  • dzīvesgājuma apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas.

Motivētu pieteikuma vēstuli, CV, izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas ar norādi „Pieteikums Nekustamo īpašumu pārvaldes nodaļas zemes ierīcības inženieraamatam” aicinam sūtīt elektroniski (e-pasta adrese: ogredome@ogresnovads.lv) vai iesniegt personīgi Ogres novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, vai sūtīt pa pastu – Brīvības iela 33, Ogre, Ogres novads, LV-5001 līdz 2020.gada 14.februārim. Tālrunis uzziņām 65068762 (Personālvadības nodaļa).

Amatam noteikta: 51.amata saime,10.mēnešalgu grupa (bruto mēnešalga no 1000 līdz 1287 euro).

Pamatojoties uz Fizisko personas datu aizsardzības likuma 8.panta pirmo daļu, informējam, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šā konkursa norisi.