Konkursi Ziņas, jaunumi
Vizuālais materiāls: Atklāts Simpātiju balvas balsojums

Latvijas Dzīvokļu īpašnieku biedrību asociācija “Mājoklis” sadarbībā ar SIA “Force Lex” Pārvaldnieku izglītības iestādi organizē konkursu – GADA BALVA “Latvijas sakoptākais daudzdzīvokļu mājas pagalms 2024”, kurā no dažādām Latvijas vietām līdz 23.augstam varēja pieteikt savu daudzdzīvokļu mājas pagalmu. Šobrīd pieteikšanās ir beigusies un ir laiks žūrijai novērtēt Latvijas sakoptākos pagalmus.

11. septembrī plkst. 15.00, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) telpās, Kr. Valdemāra ielā 35, žūrija izziņos "Latvijas sakoptākais daudzdzīvokļu mājas pagalms 2024" finālistus. Preses konferenci varēs vērot arī tiešsaistē, Latvijas Dzīvokļu īpašnieku biedrību asociācijas "Mājoklis" Facebook lapā.

Arī Tev ir iespēja iepazīties ar konkursa dalībniekiem Latvijas Dzīvokļu īpašnieku biedrību asociācijas "Mājoklis" mājaslapā un vēl paspēt nobalsot par savu simpātiju šeit: https://majoklis.lv/konkursa-dalibnieku-katalogs/ Konkursa dalībnieku vidū ir arī divas daudzdzīvokļu mājas no Ogres novada – Meža prospekts 6 Ogrē un “Krastmalas” Lielvārdes pagasta Kaibalā!

Nepalaid garām iespēju būt klāt šajā unikālajā notikumā, kas iedvesmo un veicina pozitīvas pārmaiņas Latvijas pilsētvidē!

Informāciju sagatavoja Latvijas Dzīvokļu īpašnieku biedrību asociācija “Mājoklis”.

Ziedi, iekšpagalms, daudzdzīvokļu nams