Interesanto interešu festivāls 2023 Ogrē

13.maijā Ogrē notika jau otrais Interesanto interešu festivāls, pulcējot vairāk nekā 2500 bērnu no 14 dažādām Ogres novada vietām, kuri dalījās ar savām prasmēm, interesēm un atklāja brīvā laika pavadīšanas noslēpumus.

Pasākumu organizēja Ogres novada Izglītības pārvalde. Pārvalde ir sagatavojusi anketu festivāla dalībniekiem un apmeklētājiem, lai noskaidrotu festivāla dalībnieku un apmeklētāju viedokli par pasākuma norisi un ieteikumus festivāla turpmākai organizēšanai un attīstībai.

Interesanto interešu festivāla mērķis ir sniegt informāciju un ieskatu novada bērniem un jauniešiem par kvalitatīva brīvā laika pavadīšanas iespējām novadā, kā arī visiem bērniem un jauniešiem, kuri apgūst interešu izglītības programmas, demonstrēt savas iegūtās prasmes.

APTAUJAS ANKETA PIEEJAMA ŠEIT

Interesanto interešu festivāls 2023