Ogres novads Pašvaldība Ziņas, jaunumi
Ogres novada pašvaldība

Domes ārkārtas sēdē 28. jūnijā dome pieņēma lēmumu, kādā sastāvā turpmākos piecus gadus darbosies Administratīvā komisija un Dzīvokļu komisija.

Šī gada 17. maijā Ogres novada pašvaldība publicēja aicinājumu iedzīvotājiem pieteikties darbam domes izveidotajās Dzīvokļu komisijā un Administratīvajā komisijā (www.ogresnovads.lv/lv/jaunums/ogres-novada-pasvaldiba-aicina-iedzivotajus-darbam-administrativaja-un-dzivoklu-jautajumu-komisija).

Dzīvokļu komisijas piekšsēdētāja amatam saņemti 5 pieteikumi, sekretāra amatam – 5 pieteikumi, komisijas locekļu amatam – 12 pieteikumi.

Izvērtējot saņemtos pieteikumus, dome nolēma Dzīvokļu komisiju apstiprināt šādā sastāvā: komisijas priekšsēdētājs Māris Siliņš, komisijas priekšsēdētāja vietnieks – Aija Mežale; komisijas locekļi: Indulis Kalniņš, Ņina Asare, Gunta Fetere – Fektere, Anna Avena, komisijas sekretāre Dace Jakobsone.  Dzīvokļu komisijas pilnvaru termiņš ir pieci gadi un tā darbu uzsāks ar šī gada 4.jūliju.

Administratīvās komisijas piekšsēdētāja amatam saņemti 6 pieteikumi, sekretāra amatam – 9 pieteikumi, komisijas locekļu amatam – 14 pieteikumi.

Uzvērtējot saņemtos pieteikumus, dome pieņēma lēmumu par Ogres novada pašvaldības Administratīvajā komisijas sastāvu, par šīs komisijas priekšsēdētāju ieceļot Gunāru Rūsiņu, par komisijas locekļiem – Dzintru Dzeni-Mortukāni, Ilzi Kozuli, Aivu Ormani, Dzintaru Žvīguru, Katrīni Kondratjuku, Ivetu Kalniņu, Dita Bārdiņu un komisijas sekretāri Lindu Rābi.

Ogres novada pašvaldības Administratīvās komisijas nolikums nosaka, ka komisijas pakļautībā atrodas tās struktūrvienība – Bērnu lietu apakškomisija. Dome pieņēma lēmumu iecelt Ogres novada pašvaldības Administratīvās komisijas Bērnu lietu apakškomisijā šādus Ogres novada pašvaldības administrācijas pārstāvjus: apakškomisijas priekšsēdētāja – Mirdza Strelča, Ogres novada pašvaldības Bērnu tiesību aizsardzības sadarbības grupas vadītāja; apakškomisijas locekļi: Linda Grīnberga, Ogres novada pašvaldības policijas Nepilngadīgo lietu inspektore; Agnese Umule, Ogres novada pašvaldības Sociālā dienesta Sociālo pakalpojumu metodiskā vadītāja; Dace Zariņa, Ogres novada bāriņtiesas priekšsēdētāja; Igors Grigorjevs, Ogres novada Izglītības pārvaldes vadītājs. Domes lēmums nosaka, ka Ogres novada pašvaldības Administratīvās komisijas un  Bērnu lietu apakškomisijas pilnvaru termiņš ir pieci gadi, sākot ar šī gada 4. jūliju.

Ogres novada pašvaldība