Kultūra
Antra Purviņa atstāj Ogres novada Kultūras centra direktora amatu

Vakar, 23. janvārī, Ogres novada pašvaldības domes sēdē, izskatot šo iesniegumu, tika nolemts ar 23.01.2020. izbeigt darba tiesiskās attiecības A. Purviņu.

Uz PA “Ogres novada Kultūras centrs” direktora amata vakances laiku šīs kultūras iestādes direktora pienākumus uzdots pildīt Ogresgala Tautas nama vadītājai Elīnai Aupei.

A.Purviņa, kas šo amatu pildījusi kopš 2015. gada marta, teica lielu paldies visiem par sadarbību un uzticību: “Uzskatu, ka šo piecu gadu laikā Ogres novada Kultūras centrs ir sasniedzis zināmu kvalitāti. Es dodu iespēju jaunajam direktoram šo kvalitāti noturēt un latiņu celt arvien augstāk un augstāk.”

A.Purviņa turpinās pildīt pašvaldības domes deputātes pienākumus, kā arī darbosies Ogres novada pašvaldības Kultūras konsultatīvajā komisijā.