Izglītība Pašvaldība
Analīžu rezultātus sola iesniegt 20. septembrī

Ogres novada izglītības pārvaldes izglītības darba speciāliste Evija Slise apliecina, ka vakar visās Ogres pirmsskolas izglītības iestādēs PVD un SPKC speciālisti veica pārbaudes virtuves blokos un bērnu grupu telpās, būtiski pārkāpumi neesot konstatēti. Tika paņemti paraugi analīzēm, to rezultātus sola iesniegt piektdien, 20. septembrī. E. Slise arī informē, ka tika pārbaudīti arī produktu piegādes dokumenti.

Jau vēstīts, ka pirmdien, 16. septembrī, Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis vērsās PVD ar lūgumu Ogres pirmsskolas iestādēs, kurās ēdināšanas pakalpojumus nodrošina SIA “Baltic Restaurants”, veikt pārbaudi, lai noskaidrotu, vai tiek ievērotas higiēnas un citas prasības saistībā ar ēdināšanas organizēšanu bērnudārzos.

Tiklīdz pašvaldība no attiecīgajiem dienestiem saņems informāciju par pārbaudes rezultātiem, sabiedrība tiks informēta.