Ogre Projektu jaunumi Ziņas, jaunumi

12. jūlijā Sociālo pakalpojumu ēkas pagalmā (Suntažu ielā 2, Ogrē) notika vērienīgs pasākums ģimenēm “Esi draudzīgs, saprotošs un atbalstošs”, kurā kopīgās aktivitātēs līdzdarbojās personas ar un bez garīgām un psihiskām saslimšanām, tādejādi veicinot sabiedrības saliedētību.

Biedrības “Baltā dūja” organizētajā pasākumā bērni varēja darboties radošajās darbnīcās, cukurvates meistarklasē, piepūšamajās atrakcijās, spēlēt lielās āra spēles, izbaudīt burbuļu radīšanas prieku un divu animatoru tēlu vadītās aktivitātes, kā arī piedalīties putu ballītē.

Pasākuma mērķis bija veicināt stiprākas ģimenes saites un labāku izpratni par līdzcilvēku vajadzībām. Pasākuma laikā varēja novērot, ka speciālie bērni ļoti labi iekļāvās kopējā pasākumā, un citi bērni pat neiedomājās, ka kādam no viņiem ir īpašas vajadzības.

Biedrība “Baltā dūja” saka lielu paldies visiem, kas palīdzēja īstenot šo pasākumu - Ogres novada Sociālā dienesta vadītājai Sarmītei Ozoliņai, SIA “Fazer Latvija”, Suntažu vidusskolas direktoram Mārtiņam Lejam, SIA “Jogitas pasākumi” un visiem brīvprātīgajiem.

Pasākumu organizēja biedrība “Baltā dūja” ar Ogres novada pašvaldības atbalstu pašvaldības projektu konkursa „R.A.D.I. - Ogres novadam” ietvaros.

Informāciju sagatavoja biedrība “Baltā dūja